Бровари
Alpha Medical (Альфа Медікал) на Петлюри

Alpha Medical (Альфа Медікал) на Петлюри

add_box Гастроентерологія Гінекологія Оториноларингологія Педіатрія Ревматологія Терапія ... ще
Мережа багатопрофільних медичних центрів сімейного типу у місті Бровари, де працюють кращі фахівці. Центр може надати допомогу за такими напрямками медицини, як: гастроентерологія, гінекологія, педіатрія та інші. У своїй роботі лікарі використовують тільки кращу, сертифіковану медичну техніку
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Симона Петлюри, 21-В секція Бна карті
Без района

Медичний центр «Alpha Medical» на Петлюри це місце, де надають професійну медичну допомогу для різної вікової категорії, починаючи від консультативного прийому і закінчуючи діагностичними дослідженнями.

Напрями

У клініці зможуть надати медичну допомогу за такими напрямками, як:

• гінекологія;
  • ендокринологія;
  • педіатрія;
  • ревматологія.

Фахівці

У центрі працюють висококваліфіковані лікарі, які мають великий досвід роботи та професійні навички. У своїй роботі застосовують новітні технології у лікуванні хвороб, постійно відвідуючи конференції та курси підвищення кваліфікації.  Беруть участь у різних телевізійних проектах у якості лікарів-експертів.  Використовують перевірені та ефективні методики, кращу сучасну медичну апаратуру для проведення огляду та встановлення діагнозу.

Діагностика

Центр «Alpha Medical» на Петлюри використовує тільки краще, сертифіковане обладнання. Всю апаратуру привозять виключно із зарубіжних країн, що 100% гарантує висококласний результат. Технології медцентру дозволяють якісно і за короткий час діагностувати патологічні зміни в організмі людини. Це дозволяє лікарям підібрати найкращу схему лікування, яка позитивно позначиться на лікуванні пацієнта.

Катерина 22 Квітень 2024
Сподобалася клініка,  було чудово у  клініці.
Вячеслав 17 Квітень 2024
Приємні враження, в клініці обслуговуємося не перший раз, ввічливий персонал, професійні лікарі, ніяких зауважень не було, ми задоволені візитом в клініку
Олександр 11 Квітень 2024
Все було дуже добре, гарне ставлення, прийом у лікаря сподобався
Олена 26 Лютий 2024
Все дуже нам сподобалося у клініці. І комфорт, і сервіс, і саме відношення персоналу до пацієнтів. Дуже зручно приходити у цю клініку з дитиною, адже є дитячий куточок і дитинка завжди чимось зайнята.
Анастасія 08 Лютий 2024
Все добре пройшло. Клініка хороша, було комфортно.
Філії мережі
Все клініки