Бровари
Alpha Medical (Альфа Медікал) на Незалежності

Відгуки про клініку Alpha Medical (Альфа Медікал) на Незалежності

add_box Гастроентерологія Гінекологія Оториноларингологія Педіатрія Ревматологія Терапія ... ще
Сеть многопрофильных медицинских центров семейного типа в городе Бровары, где работают лучшие специалисты. Центр может предоставить помощь по таким направлениям медицины, как: гастроэнтерология, гинекология, педиатрия и другие. В своей работе врачи используют только лучшую, сертифицированную медицинскую технику.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Бульвар Незалежності, 17на карті
Без района
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
46 відгуків
Тетяна 14 Червень 2024
Клініка дуже сподобалася, видно що відповідає всім європейським стандартам. Все було на високому рівні.
Олександр 14 Червень 2024
Клініка дуже сподобалася, все було на найвищому рівні. Відношення зі сторони медперсоналу у клініці були на високому рівні. Професійність та компетентність лікарів у цій клініці теж дуже сподобалися. Залишився задоволений візитом у цю клініку.
Олена 12 Червень 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці.
Володимир 04 Червень 2024
Клініка дуже сподобалася. Все було чудово, обслуговування у клініці на найвищому рівні.
Максим 03 Травень 2024
Сподобалась обстановка у клініці, й персонал й андролог Чорнокульський, у якого отримав добру консультацію. Усе пройшло на рівні.
Ольга 01 Травень 2024
Все було нормально у цій клініці.Дякую.
Маргарита 26 Квітень 2024
Клініка нам сподобалася. У клініці було чисто, комфортно та дуже зручно.
Надія 26 Квітень 2024
Дуже ввічливий та уважний персонал у цій клініці. Все пройшло добре.Дякую.
Ігор 12 Квітень 2024
Клініка хороша, дуже приємне відношення у клініці зі сторони персоналу до пацієнтів. Чудові фахівці у цій клініці.
Анатолій 09 Квітень 2024
Хороша клініка, пройшло все дуже гарно. Дуже привітні всі у клініці. Ця клініка дуже сподобалася.
5 chevron_right
Філії мережі