Дніпро
«Медичний центр» для дорослих і дітей

«Медичний центр» для дорослих і дітей

Клініка
add_box Андрологія Педіатрія Сексопатологія Стоматологія УЗ-діагностика Урологія ... ще
Клініка «Медичний центр» - це універсальна приватна медична клініка з високим рівнем обслуговування та індивідуальним підходом до кожного пацієнта. У центрі дотримуються всіх стандартів у сфері охорони здоров'я
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 13:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Набережна Перемоги, 120ана карті
Соборний

Клініка «Медичний центр» надає широкий спектр послуг для пацієнтів різної вікової категорії.  Фахівці проведуть консультативний прийом, огляд, діагностичні дослідження для постановки більш точного діагнозу, а також підберуть якісну схему лікування

Напрямки

Лікарі медцентру працюють за такими напрямками, як:

• урологія;
  • андрологія;
  • сексопатологія;
  • стоматологія (дорослі і діти);
  • педіатрія;
  • вакцинація (діти);
  • УЗД-діагностика (дорослі).

Фахівці

У клініці «Медичний центр» на Дніпровській Набережній працюють професіонали медичної сфери. У наданні якісних послуг, їм допомагає постійне вдосконалення своєї кваліфікації за допомогою навчальних курсів, семінарів, майстер-класів, науково-практичних конференцій.  Також, лікарі центру не забувають дотримуватися стандартів сфери охорони здоров'я.

Обладнання

Одним з головних переваг центру є в тому, що фахівці використовують тільки сучасне, сертифіковане обладнання, яке дозволяє за короткий період часу діагностувати патологічні зміни в організмі людини. Для цього вони застосовують: УЗД-апарат Міндрей ДП-50, а також цифровий рентген в кабінеті  стоматолога

Переваги

Для центру важливо надавати якісні та доступні медичні послуги в комфортних умовах. Тому у клініці немає черг, старого обладнання і втомлюючого ходіння по кабінетах за напрямками до профільних фахівців.  Прийом ведуть досвідчені профільні лікарі, в арсеналі яких сучасні методи діагностики і лікування, великий досвід роботи та сучасний погляд на медицину.

Максим 08 Квітень 2021
Цены отличные!
Вадим 12 Грудень 2020
В клинике аккуратно и созданы комфортные условия для пациентов.