Черкаси
Ваш лікар поруч, центр сімейної медицини

Ваш лікар поруч, центр сімейної медицини

add_box Алергологія Андрологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Ваш лікар поруч» – це багатопрофільний медичний центр, який надає пацієнтам широкий спектр медичних послуг: консультації дорослих та дитячих спеціалістів, консультації лікарів онлайн, виїзд лікаря додому, ультразвукова діагностика, денний стаціонар, широкий спектр лабораторної діагностики, вакцинація дорослих та дітей, сучасне діагностичне обладнання. Зручне місцерозташування, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. МЦ «Ваш лікар поруч» – лікування з повагою!
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 18:00
вул. Верхня Горова 36/1на карті
Черкасская область

«Ваш лікар поруч» — це багатопрофільний медичний центр, який надає пацієнтам широкий спектр медичних послуг: консультації дорослих та дитячих спеціалістів, консультації лікарів онлайн, виїзд лікаря додому, ультразвукова діагностика, денний стаціонар, широкий спектр лабораторної діагностики, вакцинація дорослих та дітей, сучасне діагностичне обладнання. Зручне місцерозташування, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. МЦ «Ваш лікар поруч» – лікування з повагою!

Найпопулярніші послуги медичного центру:

• лікування чоловічих хвороб: простатит, еректильна дисфункція, потенція, інфекційні захворювання;
  • лікування жіночих захворювань: ерозія шийки матки, дисплазія шийки матки, інфекційні захворювання, безпліддя;
  • лікування та діагностика захворювань шлунково-кишкового тракту: гастрит, панкреатит, дискінезія, холецистит;
  • лікування суглобів і болю в спині, запаморочення, ВСД, реабілітація після інсультів, невралгій і невритів;
  • косметологія, мезотерапія, плазмотерапія;
  • масаж; вакцинація; комлексні Check-up обстеження.

Головні переваги медичного центру:

• Найкраща команда лікарів;
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • Комфортні умови;
  • Доступні ціни та постійні знижки;
  • Комплексна діагностика;
  • Лабораторна діагностика;
  • Денний стаціонар.
Ганна 26 Квітень 2024
Дуже хороше обслуговування було у клініці. Сама клініка зручна, чиста та комфортна, приємне перебування було у цій клініці. Загалом ця клініка дуже сподобалася.
Олександр 23 Квітень 2024
Клініка класна, зручно, все зрозуміло куди йти та що робити, дуже гарно
Владислав 17 Квітень 2024
Все було добре, візит в клініку сподобався
Богдан 16 Квітень 2024
Усе пройшло добре, залишився задоволеним й згодом планую повторний візит
Владислав 15 Квітень 2024
Хороша клініка, ніяких зауважень