Черкассы
Врач онлайн
Ваш лікар поруч, центр семейной медицины

Отзывы о клинике Ваш лікар поруч, центр семейной медицины

135отзывов
add_box Аллергология Андрология Гастроэнтерология Гематология Гинекология Дерматология ... еще
Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
«Ваш лікар поруч» — это многопрофильный медицинский центр, который предоставляет пациентам широкий спектр медицинских услуг: консультации взрослых и детских специалистов, консультации врачей онлайн, выезд врача на дом, ультразвуковая диагностика, дневной стационар, широкий спектр лабораторной диагностики, вакцинация взрослых и детей. диагностическое оборудование. Удобное месторасположение, индивидуальный подход к каждому пациенту. МЦ «Ваш врач рядом» – лечение с уважением!
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - вс : 8:00 - 18:00
ул. Верхняя Горовая 36/1на карте
Черкасская область
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Ваша оценка клинике
54 отзыва
Володимир 02 Март 2024
Чудово все пройшло, клініка сподобалася. Було досить зручно і дуже легко добиратися у цю клініку, доволі зручне розташування цієї клініки.
Іван 26 Февраль 2024
Сподобалося у клініці. Дуже добре все було, все гаразд. Дуже вдячний лікарям і персоналу клініки за чудовий комфорт, дуже багато увагу приділяють пацієнтам. Дуже дякую.
Роман 19 Февраль 2024
Клініка сподобалася, співвідношення ціна-якість мене влаштовує, звертатимуся, дякую.
Евгений 17 Февраль 2024
Візитом до клініки залишився задоволеним.
Вікторія 16 Февраль 2024
Клініка чудова,  комфортна, зручна. Все пройшло на найвищому рівні.
Віталій 16 Февраль 2024
Сподобалося у клініці, обслуговування було на найвищому рівні.
Ксенія 16 Февраль 2024
Все влаштовує у цій клініці. Пройшло все добре, все дуже подобається. Хотілось, щоб у клініці були якісь розваги для дітей, невеличкий куток де можна було б розмальовувати різні розмальовки, трішки гратися в ігри. Це невеличке таке побажання. А в загальному ми задоволені клінікою.
Валентин 16 Февраль 2024
Все нормально пройшло. Все добре було у  клініці.
Богдан 16 Февраль 2024
Все було розмірено по часу, не треба було чекати. Пройшло все швидко, було зручно. Приємний персонал у клініці, уважні та кваліфіковані лікарі. Дуже хороші враження залишилися від цієї клініки.
Віктор 16 Февраль 2024
Все добре пройшло, немає ніяких зауважень до цієї клініки.
1 2 3 4
5 6 chevron_right