Черкассы
Ваш лікар поруч, центр семейной медицины

Отзывы о клинике Ваш лікар поруч, центр семейной медицины

add_box Аллергология Андрология Гастроэнтерология Гематология Гинекология Дерматология ... еще
Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
«Ваш лікар поруч» — это многопрофильный медицинский центр, который предоставляет пациентам широкий спектр медицинских услуг: консультации взрослых и детских специалистов, консультации врачей онлайн, выезд врача на дом, ультразвуковая диагностика, дневной стационар, широкий спектр лабораторной диагностики, вакцинация взрослых и детей. диагностическое оборудование. Удобное месторасположение, индивидуальный подход к каждому пациенту. МЦ «Ваш врач рядом» – лечение с уважением!
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - вс : 8:00 - 18:00
ул. Верхняя Горовая 36/1на карте
Черкасская область
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
116 отзывов
Віталій 26 Июнь 2024
Сподобався сервіс, від візиту отримав бажане.
Аліна 22 Июнь 2024
Була на консультації у гінеколога в Афійчук Ірина Григоріївна, мені сподобалось обслуговування, персонал дуже хороший. Консультацією й самим візитом в клініку залишилась задоволеною.
Владислава 21 Июнь 2024
Дуже гарне віднеслися, персонал відповів на всі мої питання, в клініці було дуже комфортно, хороша атмосфера
Ксенія 18 Июнь 2024
Сподобалося у клініці. Приємна була атмосфера у клініці, дуже приємні дівчата на рецепції.
Олена 11 Июнь 2024
Комфортом задоволена, все добре, дякую.
Ольга 10 Июнь 2024
Хороша клініка, дівчатка на ресепшен дуже уважні
Валерія 08 Июнь 2024
уже все сподобалося у цій клініці. Комфорт та обслуговування були на найвищому рівні.
Діана 06 Июнь 2024
Все доступно, зрозуміло, отримали консультацію, як має бути. Дякую!
Марія 06 Июнь 2024
Дуже класний сервіс у клініці. Сучасна та комфортна клініка. Нам дуже все сподобалося у цій клініці.
Анжела 03 Июнь 2024
Загалом все добре було у цій клініці, чітка робота медперсоналу. Але не сподобалося як себе вели дівчата на рецепції. Не звертали увагу на пацієнтів, говорили про щось своє, таке враження було що пацієнти для них пусте місце. У приватній клініці хочеться зажди кращого сервісу.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right