Харків

Сексопатологи в Харкові

Сьогодні, 26 Червня
Лікар Уролог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Андролог, Сексопатолог, Сексолог Малишкін Дмитро Ігорович на Doc.ua
21рік досвіду
Я, Малишкін Дмитро Ігорович, уролог-андролог, лікар вищої категорії. Працюю з 2003 року. Консультую пацієнтів віком від 18 років. Як лікар- сексопатолог працюю з 2013 року та можу консультувати пацієнтів рiзного віку з відповідних питань. Спеціалізуюся переважно з питань андрології, репродуктології та сексопатології. Маю 10-рiчний досвiд роботи у медичних центрах репродуктології як лiкар- андролог та сексопатолог. Проводжу ОНЛАЙН- КОНСУЛЬТАЦІЇ (WhatsApp, Telegram, Viber). Напередодні консультацiï ми погоджуємо час проведення, необхiднiсть вiдео- пiдтримки, пацiєнт надсилає всі наявні актуальні результати аналізів та висновків додаткових досліджень. З кожним пацієнтом проводжу докладну консультацію тривалiстю близько 60 хвилин, в ходi якої з'ясовую, яка саме проблема у даного пацiєнта, пояснюю ïï можливi причини та розвиток. Потiм ми разом виробляємо алгоритм-тактику обстеження та лікування (якщо це необхідно). Пiсля завершення консультацiï надаю докладний друкований висновок (консультацію – інструкцію) в електронному вигляді. Основні захворювання, лікуванням яких я займаюся: чоловіче безпліддя; передчасна еякуляція; еректильна дисфункція; зниження статевого потягу (лібідо); «стертий оргазм». Діагностика та корекція андрогенного дефіциту у чоловіків (чоловічий клімакс); лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом; лікування порушення сечовипускання: прискорене сечовипускання, утруднене сечовипускання,болiсне сечовипускання.
«Медичний центр» для дорослих та дітей
Консультує ТІЛЬКИ ОНЛАЙН!!!!
вул. Амосова, б. 52, офiс 157на карті
Немишлянськийм. О.С. Масельського
Консультація
ср 26  черв.чт 27  черв.пт 28  черв.keyboard_arrow_right
Лікар Венеролог, Дерматолог, Уролог, Сексопатолог, Дерматовенеролог Зайцев Олег Анатолійович на Doc.ua
Дерматовенеролог, уролог, сексопатолог, має вищу категорію, проводить обстеження та лікування захворювань сечостатевої системи, простатиту, аденоми, порушень потенції і сім'явиверження і т.д. Займається лікуванням шкірних захворювань різного характеру, видаленням родимок і бородавок.
Медичний центр «ДОКТОР» на вул. Сумській
уролог 300грн
вул. Сумська, 19на карті
Київськийм. Площа Конституції
Консультація 350 грн
ср 26  черв.чт 27  черв.пт 28  черв.keyboard_arrow_right
Лікар Андролог, Уролог, Сексопатолог Мацевитий Володимир Володимирович на Doc.ua
У професійну область інтересів Володимира Володимировича входить лікування хвороб, що виникають в сечостатевій системі функціональної і органічної природи, сексуальних розладів, простатиту, сечокам'яної хвороби, психогенної імпотенції, а також інших хвороб простати.
Центр здоров'я лікаря Артемчука
ул. Державінська, 38 на карті
Холодногірськийм. Метробудівників
Консультація 800 грн
ср 26  черв.чт 27  черв.пт 28  черв.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Сексопатолог Кришталь Євгеній Валентинович на Doc.ua
Кришталь Євгеній Валентинович
Доктор медичних наук
31рік досвіду
Займає посаду головного лікаря Харківського обласного диспансеру психоневрологічного профілю. Також є головним позаштатним спеціалістом по сексології і психіатрії в Департаменті охорони здоров'я при Харківській облдержадміністрації. Має 30 річний досвід роботи сексопатологом.
Приватний кабінет сексолога Кришталя Е. В.
вул. Юрі Зойфера, 3-ана карті
Київськийм. Університет
Консультація 500 грн
ср 26  черв.чт 27  черв.пт 28  черв.keyboard_arrow_right
Лікар Психіатр, Психотерапевт, Сексопатолог Георгіївська Наталія Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психіатрії, психотерапії, сексопатології. Проводить психотерапію, індивідуальні та сімейні консультації. Лікує такі захворювання і патології, як: ПА, РПП, тривожно-депресивні розлади
Клініка ментального здоров'я Dr. Isaenko на вул. Шевченка
Первинна консультація 1600 гривень (30 хв); Індивідуальна психотерапія 2200 гривень (1 год); Сімейна психотерапія 2500 гривень (1 год); Сексологічний тренінг 1-2 чол. 1500 гривень; Групова психотерапія до 8 чол. 900грн/чол (1,5 год).
вул. Шевченка, 133на карті
Київський
Консультаціявід 1600 грн
4.7
Лікар Сексопатолог, Уролог Крутько Дмитро Ігорович на Doc.ua
Дмитро Ігорович лікар уролог, сексопатолог і андролог, він спеціалізується на лікуванні хронічних простатитів, циститів, ослаблення статевого потягу, раннього сім'явиверження, проблем із зачаттям дитини (більше 12 місяців) або чоловічого безпліддя, захворювань, які передаються статевим шляхом, чоловічого клімаксу і багато іншого.
Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Пушкінська)
вул. Я. Мудрого, 30ана карті
Київськийм. Пушкінська