Лікар Сексопатолог Кришталь Євгеній Валентинович на Doc.ua

Кришталь Євгеній Валентинович

Лікар вищої категорії
31 років досвіду
Дорослі
Займає посаду головного лікаря Харківського обласного диспансеру психоневрологічного профілю. Також є головним позаштатним спеціалістом по сексології і психіатрії в Департаменті охорони здоров'я при Харківській облдержадміністрації. Має 30 річний досвід роботи сексопатологом.
Приватний кабінет сексолога Кришталя Е. В.
ул. Юри Зойфера, 3-ана карті
Київськийм. Університет
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Ср 22 Вересень Чт 23 Вересень Пт 24 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Завідує кафедрою медичної психології та сексології в медичній академії післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України. Брав активну участь у створенні та відкритті науково-просвітницького музею сексуальних культур світу, який не має аналогів на території СНД. Є головним редактором Міжнародного медичного журналу, який входить до переліку Вищої атестаційної комісії України з 2008 року.

Вчена ступінь і наукові звання:

• 1991 р. – кандидатська дисертація на тему: «Хронічний алкоголізм у чоловіків в генезі сексуальної дисгармонії подружньої пари і її психотерапевтична корекція»;
  • 1998 р. – докторська дисертація на тему: «Алкоголізм подружньої пари: клінічні та соціально-психологічні аспекти»;
  • 1999 р. – присвоєння ступеня доктора медичних наук;
  • 2005 р. – присвоение звания профессора.

Досвід роботи:

• 1989 р. – 1993 р. – лікар-сексопатолог Харківського обласного психоневрологічного диспансеру. У цей період безпосередньо брав активну участь у створенні та відкритті одного з перших в Україні відділень сімейного лікарсько-психологічного консультування;
  • 1993 р. – 2000 р. – завідувач відділення сімейного лікарсько-психологічного консультування Харківського обласного психоневрологічного диспансеру;
  • 2000 р. – головний лікар Харківського обласного психоневрологічного диспансеру;
  • 2008 р. – завідувач кафедри сексології та медичної психології Харківської медичної академії післядипломної освіти МОЗ України.

Додатково:

• 1993 р. – головний позаштатний спеціаліст з сексології Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації;
  • 2000 р. – головний позаштатний спеціаліст з психіатрії Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації.

Освіта

• Харьковский медицинский институт, лечебный факультет, специальность «Лечебное дело» (1985 г.);
  • Центральная клиническая больница № 5, г. Харьков, интернатура по специальности «Психиатрия» (1986 г.);
  • Харьковская медицинская академия последипломного образования, факультет менеджмента в здравоохранении, специальность «Менеджер здравоохранения» (2005 г.).

Виконувані процедури

• огляд, збір анамнезу;
  • консультування пацієнтів;
  • діагностичні процедури;
  • призначення лікування.

Перевірені відгуки про лікаря

25 Відгуки
Дмитрий 11 Квітень 2019
Визит к доктору характеризую как информативный, квалифицированный специалист, хорошее внимание к пациенту.
Сергей 21 Березень 2017
Кришталь Евгений Валентинович несомненно умный и квалифицированный специалист, но он не является врачом. Он предлагает лечение не вникая в проблему, её причины. У него только один вариант лечения, на котором он просто зарабатывает деньги. Возможно он помогает людям, но он не является врачом.
Михаил 20 Лютий 2017
Хотелось больше услышать вопросов от доктора.
Александр 09 Квітень 2016
Понравилось: внимательность, скрупулезность. Доволен.
Вадим 18 Січень 2016
Очень приятный доктор, все очень понравилось, удовлетворил все вопросы, на все ответил, 5 из 5!

Лікарі поблизу

Всі лікарі Харків