Рівне
Оксфорд Медикал (Oxford Medical) Рівне

Оксфорд Медикал (Oxford Medical) Рівне

add_box Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія Педіатрія ... ще
«Оксфорд Медікал Рівне» — це сучасний медичний центр, який працює за європейськими стандартами. Клініка надає широкий спектр лікувальних і діагностичних послуг найвищої якості. Перевагами медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне» є: професійний медичний персонал, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, комфортні умови, доступні ціни
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 17:00
вул. Грушевського, 26на карті
Центр

Клініка «Оксфорд Медікал Рівне» надає своїм дорослим та маленьким пацієнтам широкий спектр медичних послуг в найрізноманітніших напрямках. Одним з головних пріоритетів клініки є максимально якісне та професійне обслуговування своїх клієнтів.

Відділення медичного центру «Оксфорд Медікал» в місті Рівне:

• флебологія;
  • хірургія;
  • отоларингологія (ЛОР);
  • кардіологія.

Усі фахівці медичного центру мають значний досвід роботи і регулярно підвищують свою кваліфікацію, відвідуючи різноманітні професійні курси, симпозіуми та семінари.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне» є сучасне діагностичне і лікувальне обладнання, що дозволяє точно діагностувати захворювання навіть на ранніх стадіях розвитку, а також провести якісну та швидку терапію захворювання.

Професійні спеціалісти, індивідуальний підхід до кожного клієнта, доступні ціни та комфортні умови — головні переваги діагностики та лікування в медичному центрі «Оксфорд Медікал» у місті Рівне.

Ангеліна 05 Вересень 2024
Лікар, Штабровська Ольга Михайлівна, мені сподобалася, гарно оглянула, все пояснила і назначила лікування. Я задоволена лікарем. Клініка дуже комфортна, персонал уважний, провели до самого кабінету, це сподобалося
Зоя 20 Серпень 2024
Задоволені, візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимуся, в разі потреби, все було добре, дякуємо.
Наталія 15 Червень 2024
Все пройшло доволі чудово. Дуже все гарно організовано було у цій клініці, все дуже сподобалося.
Анжела 23 Травень 2024
Дуже сподобалася клініка.
Роза 23 Травень 2024
Дуже сподобалася клініка, все було добре та надзвичайно комфортно.