Аксьонов Павло Валерійович

Відгуки про лікаря Аксьонов Павло Валерійович

Лікар вищої категорії
19 років досвіду
Дорослі
Основний напрямок діяльності лікаря - пластична хірургія чоловічих статевих органів Пройшов стажування та навчання в зарубіжних клініках урогенітальної та реконструктивної хірургії, стажувався з сучасних методів лікування еректильної дисфункції і чоловічого безпліддя Старший науковий співробітник відділу сексології та андрології Інституту урології НАМН України Автор і співавтор друкованих наукових робіт, публікацій в зарубіжних виданнях і доповідей на міжнародних і регіональних науково-практичних конференціях Володіє патентами на винахід нових методів лікування
Інститут урології НАМН України
График приема врача: пн-пт 8:30-11:00
ул. Владимира Винниченка (ранее Ю. Коцюбинского), 9 ана карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 29 Липень Пт 30 Липень Сб 31 Липень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
797 Відгуки
Андрей 26 Липень 2021
Лікар уважний!
Михайло 15 Липень 2021
Отличный врач! Я уже не первый раз обращаюсь за консультацией, замечаний не было. Врач очень тактичен, помогает и решает проблему с которой я обратился. Буду обращаться и в дальнейшем
Михаил 09 Червень 2021
Лікар дуже уважний. Дуже гарний лікар як для державної лікарні
Владислав 21 Квітень 2021
Дуже гарний лікар, професіонал своєї справи, допоміг мені вирішити проблему, тому дуже вдячен лікарю
Виталий 19 Березень 2021
Хороший, компетентный доктор! Ответил на все мои вопросы
Георгий 22 Лютий 2021
Хороший специалист, профессионал своего дела.
Сергей 12 Лютий 2021
Лікар призначив ще дослідження. Буду в нього лікуватися й надалі! Дуже позитивна людина, притягує, як лікар!
Виктор 28 Січень 2021
У меня американское медицинское образование, работала в Америке и работала два года в одном из лучших институтов. Хочу сказать, что доктор просто прекрасный! Очень профессионально, доктор знает что делает, очень хорошо общается с людьми, хороший психолог. Мы очень довольны!
Сергей 19 Січень 2021
Было очень приятно общаться с таким доктором, приветливый и ответил на все вопросы, что мы задали. Самые положительные отзывы о данном специалисте.
Генадий 14 Січень 2021
Очень понравился доктор, самые лучшие отзывы, все подробно рассказал, все понравилось. Очень хороший доктор.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Лікарі поблизу