Медичний центр  «Лікар і я» (DOCTOR & ME)

Медичний центр «Лікар і я» (DOCTOR & ME)

add_box Акушерство Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «Лікар і я» - це клініка сімейної медицини. Співпрацює з НСЗУ (первинна-вторинна ланка медичної допомоги), можливо заключити декларації, на базі відділення знаходиться власна, сучасна лабораторія. У медичному центрі надаються консультації вузькопрофільних спеціалістів: лікарі загальної практики-сімейної медицини, терапії, наркології, гінекології, ендокринології, фізіотерапії, кардіології, народної і нетрадиційної медицини, функціональної діагностики, неврології, клінічної лабораторної діагностики, проктології, отоларингології, дерматовенерології, дерматології, офтальмології, алергології, урології, гастроентерології, ревматології.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 18:00
вул. Гната Хоткевича 8на карті
Дніпровський м.Дарниця м.Чернігівська м.Лісова

Медичний центр «Лікар і Я»

- це сучасний багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад. Ваш помічник на шляху до довгого, здорового та якісного життя. Використовуючи останні технології, клініка пропонує рішення з доведеною ефективністю, які дозволяють Вам зберегти та покращити здоров'я.

Напрямки роботи:

• загальна практика-сімейна медицина
  • терапія
  • наркологія
  • гінекологія
  • ендокринологія
  • фізіотерапія
  • кардіологія
  • народна і нетрадиційна медицина
  • функціональна діагностика

• Електрофорез
  • Спірометр
  • Щілинна лампа
  • Рефрактор

Медичний центр поважає Вас, а отже, цінує кожну хвилину Вашого часу. Тому у медичному центрі створено всі умови, які дозволять Вам отримати якісне медичне обслуговування тоді, коли це зручно саме Вам.

Місія клініки– забезпечити більшості українців доступ до якісної медичної допомоги

Вікторія 18 Квітень 2024
Дуже комфортно було у цій клініці. Візит пройшов чудово.
Олександр 15 Квітень 2024
Клініка чистенька, акуратна, все добре, сподобалася
Ілля 15 Квітень 2024
Професійно, приємно, клієнтоорієнтована, в клініці чисто, зручне місце розташування, персонал на ресепшен уважний, ввічливий. Я приємно вражена
Теона 08 Квітень 2024
Клініка хороша, але дівчинка не ресепшен непривітна, а лікар був дуже хороший
Ярослав 27 Березень 2024
Дуже сподобалася ця клініка. Все було добре у цій клініці.