Харків
Клініка ментального здоров'я Dr.  Isaenko на вул. Шевченка

Клініка ментального здоров'я Dr. Isaenko на вул. Шевченка

Клініка
add_box Психіатрія Психотерапія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Шевченка, 133на карті
Київський

У клініці ментального здоров'я Dr. Isaenko надають сучасну медичну допомогу для пацієнтів, у яких виникли психологічні проблеми. Лікарі центру зустрінуть з посмішкою на обличчі, допоможуть розібратися з проблемою, а також підібрати найбільш ефективне лікування.

Напрями

У центрі доктора Ісаєнко доступна допомога за такими напрямками:

• психіатрія;
  • психотерапія.

Лікарі

Всі фахівці центру мають вищу медичну освіту. Але не дивлячись на це, вони продовжують підвищувати свою теоретичну і практичну базу знань. Цього вони досягають за допомогою різних навчальних заходів таких, як: курси, семінари, майстер-класи, стажування (на території України і за кордоном). Тому саме у клініці ментального здоров'я Dr.  Isaenko надають сучасну та якісну медичну допомогу. Адже, лікарі використовують тільки перевірені, інноваційні методики лікування захворювань і патологій психологічного профілю.

Послуги клініки ментального здоров'я Dr.  Isaenko

Медичний заклад може запропонувати пацієнтам такі послуги:

• консультативний прийом вузькопрофільного лікаря;
  • лікування психологічних захворювань і патологій (депресія, панічні атаки, неврози, параноїдальні ідеї)
  • УЗД-діагностика внутрішніх органів (серця, черевної порожнини, шиї, судин, щитовидної залози);
  • цілодобовий стаціонар.

Головними перевагами клініки є конфіденційність інформації, мультимодальність, а також надання допомоги в будь-який час.

Алена 20 Січень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Анастасія 15 Листопад 2023
Я дуже задоволена усім - починаючи з порога, сервіс, спілкування, усе на вищому рівні.
Светалана 09 Листопад 2023
Все сподобалось у даній клініці. Перебування було чудове. Привітний персонал, який відповів на усі запитання. Все підійшло.
Людмила 03 Листопад 2023
Дуже сподобалось,чисто, європейський сервіс.
Філії мережі
Все клініки