Харків
Клініка ментального здоров'я Dr.  Isaenko на вул. Шевченка

Клініка ментального здоров'я Dr. Isaenko на вул. Шевченка

Клініка
add_box Психіатрія Психотерапія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Шевченка, 133на карті
Київський

У клініці ментального здоров'я Dr. Isaenko надають сучасну медичну допомогу для пацієнтів, у яких виникли психологічні проблеми. Лікарі центру зустрінуть з посмішкою на обличчі, допоможуть розібратися з проблемою, а також підібрати найбільш ефективне лікування.

Напрями

У центрі доктора Ісаєнко доступна допомога за такими напрямками:

• психіатрія;
  • психотерапія.

Лікарі

Всі фахівці центру мають вищу медичну освіту. Але не дивлячись на це, вони продовжують підвищувати свою теоретичну і практичну базу знань. Цього вони досягають за допомогою різних навчальних заходів таких, як: курси, семінари, майстер-класи, стажування (на території України і за кордоном). Тому саме у клініці ментального здоров'я Dr.  Isaenko надають сучасну та якісну медичну допомогу. Адже, лікарі використовують тільки перевірені, інноваційні методики лікування захворювань і патологій психологічного профілю.

Послуги клініки ментального здоров'я Dr.  Isaenko

Медичний заклад може запропонувати пацієнтам такі послуги:

• консультативний прийом вузькопрофільного лікаря;
  • лікування психологічних захворювань і патологій (депресія, панічні атаки, неврози, параноїдальні ідеї)
  • УЗД-діагностика внутрішніх органів (серця, черевної порожнини, шиї, судин, щитовидної залози);
  • цілодобовий стаціонар.

Головними перевагами клініки є конфіденційність інформації, мультимодальність, а також надання допомоги в будь-який час.

Христина 10 Вересень 2024
В клініці працює привітний персонал.
Дмитро 03 Вересень 2024
Клініка влаштувала, я задоволений, дякую.
Анастасія 30 Серпень 2024
У клініці все було добре. Лікарі та медперсонал професійно ставляться до своєї роботи. Надали увесь спектр медичних послуг якісно. Повністю залишилися задоволена візитом. Дякую.
Алена 20 Січень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Анастасія 15 Листопад 2023
Я дуже задоволена усім - починаючи з порога, сервіс, спілкування, усе на вищому рівні.
Філії мережі
Все клініки