Дніпро

Сексопатологи в Дніпрі

Сьогодні, 27 Квітня
Лікар Сексопатолог, Психотерапевт Чабаненко Анжела Вікторівна на Doc.ua
Досвідчений психотерапевт допомагає дорослим і маленьким пацієнтам впоратися з низькою самооцінкою, посттравматичним стресом, нав'язливими думками, складнощами в професійному та кар'єрному розвитку. Діагностує і лікує психосоматичні розлади та їх наслідки. Крім того, лікар консультує дорослих з питань інтимного здоров'я і сексуальних відносин у чоловіків і жінок. Є сертифікованим тренером з питань СОГІ (сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність). Також лікар працює за напрямом гештальт-терапії.
Діагностичний центр Garvis на Слобожанському проспекті
Вартість консультації - 650 грн/1 год
пр. Слобожанський, 109ана карті
Індустріальний
TAL-MEDICAL центр медичної допомоги дорослим та дітям
вул. Святослава Хороброго, 12 (БЦ Цитадель, 2 поверх, офіс 207)на карті
Шевченківський
Лікар Уролог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Андролог, Сексопатолог, Сексолог Малишкін Дмитро Ігорович на Doc.ua
21рік досвіду
Я, Малишкін Дмитро Ігорович, уролог-андролог, лікар вищої категорії. Працюю з 2003 року. Консультую пацієнтів віком від 18 років. Як лікар- сексопатолог працюю з 2013 року та можу консультувати пацієнтів рiзного віку з відповідних питань. Спеціалізуюся переважно з питань андрології, репродуктології та сексопатології. Маю 10-рiчний досвiд роботи у медичних центрах репродуктології як лiкар- андролог та сексопатолог. Проводжу ОНЛАЙН- КОНСУЛЬТАЦІЇ (WhatsApp, Telegram, Viber). Напередодні консультацiï ми погоджуємо час проведення, необхiднiсть вiдео- пiдтримки, пацiєнт надсилає всі наявні актуальні результати аналізів та висновків додаткових досліджень. З кожним пацієнтом проводжу докладну консультацію тривалiстю близько 60 хвилин, в ходi якої з'ясовую, яка саме проблема у даного пацiєнта, пояснюю ïï можливi причини та розвиток. Потiм ми разом виробляємо алгоритм-тактику обстеження та лікування (якщо це необхідно). Пiсля завершення консультацiï надаю докладний друкований висновок (консультацію – інструкцію) в електронному вигляді. Основні захворювання, лікуванням яких я займаюся: чоловіче безпліддя; передчасна еякуляція; еректильна дисфункція; зниження статевого потягу (лібідо); «стертий оргазм». Діагностика та корекція андрогенного дефіциту у чоловіків (чоловічий клімакс); лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом; лікування порушення сечовипускання: прискорене сечовипускання, утруднене сечовипускання,болiсне сечовипускання.
Запис на онлайн-консультацію
Відкриті слоти лікаря
Лікар Андролог, Уролог, Сексопатолог Коштура Василь Васильович на Doc.ua
31рік досвіду
Василь Васильович спеціалізується на лікуванні захворювань сечостатевої системи, сексуального розладу у чоловіків, чоловічого безпліддя.
Лікар Андролог, Онкоуролог, Сексолог, Сексопатолог, Уролог, Нефролог, Урогінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Венеролог Осадчук Роман Сергійович на Doc.ua
Лікар уролог, андролог, сексолог "Університетської клініки Дніпровського Державного Медичного Університету" та репродуктивного центру "Аврора". Спеціалізується на всьому спектрі урологічних захворювань. Використовує унікальний метод лікування сечокам'яної хвороби, що надає змогу уникнути оперативних втручань з приводу конкрементів нирок. Діагностує та лікує проблеми пов'язані з чоловічим безпліддям, та хвороби що їх викликають. Планує план обстежень для пари що мають труднощі з заплідненням. Лікує нетримання сечі. Лікування гострих та хронічних простатитів. Анонімна діагностика та лікування хвороб що передаються статевим шляхом. Лікування жіночих та чоловічих циститів. пієлонефриту.
Лікар Андролог, Уролог, Сексопатолог Деміденко Сергій Віталійович на Doc.ua
Лікар має стаж роботи понад 18 років і успішно допомагає чоловікам жити здоровим статевим життям. У 2007 році закінчив курси спеціалізації по сексопатології в Харківській медичній академії післядипломної освіти.
Лікар Андролог, Уролог, Сексопатолог Поліон Юрій Миколайович на Doc.ua
Юрій Миколайович є досвідченим урологом і сексопатологом. Працює з проблемами чоловічого безпліддя, займається лікуванням запальних захворювань органів сечостатевої системи у чоловіків і жінок, а також сексуальних розладів.
Лікар Андролог, Сексопатолог Хрящев Костянтин Юрійович на Doc.ua
Костянтин Юрійович лікар вищої категорії, займається лікуванням запальних захворювань, терапією чоловічого безпліддя і сексуальної дисфункції, вікового гіпогонадизму.
Лікар Андролог, Сексопатолог, Уролог Заблудовський Олег Григорович на Doc.ua
21рік досвіду
Доктор Заблудовський О.Г. має великий досвід в корекції порушень репродуктивної функції у чоловіків і терапії інфекційно-запальних вогнищ і генералізованих процесів в сечостатевих органах. Авторству Олега Григоровича належить кілька публікацій з питань протейної урологічної інфекції.
Лікар Сексопатолог, Уролог, Андролог Поліон Юрій Миколайович на Doc.ua
Юрій Миколайович є досвідченим лікарем-урологом і сексопатологом, володіє першою лікарською категорією по урології і вищою категорією по сексопатології. Є автором 15 друкованих робіт, брав участь в телепередачах, читав лекції лікарям і населенню, надавав доповіді на національних і міжнародних конференціях. Працює з проблемами чоловічого безпліддя, займається лікуванням запальних захворювань органів МПС у чоловіків і жінок, а також сексуальних розладів.
Лікар Сексопатолог, Уролог Поліон Юрій Миколайович на Doc.ua
Показати ще 2 Лікаріautorenew