Дніпро
TAL-MEDICAL, центр медичної допомоги дорослим та дітям

TAL-MEDICAL, центр медичної допомоги дорослим та дітям

Практикуючий лікар
add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Педіатрія Психологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Кабінет доступної медичної допомоги. Надає консультативні послуги щодо поліпшення, збереження здоров'я, запобігання його погіршення, а також розробляє і модернізує схеми лікування захворювань в терапії, гастроентерології, ендокринології, кардіології, офтальмології
access_time_filled пн - чт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 16:00 access_time_filled пт : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Святослава Хороброго, 12 (БЦ Цитадель, 2 поверх, офіс 207)на карті
Шевченківський

До уваги пацієнтів: у зв'язку з ситуацією, що склалася, для вашої зручності, медичний центр TAL-MEDICAL вводить послуги on-line консультування та / або виклик лікаря додому.

Доктора, які виїжджають на будинок:

• Співак Оксана Юріївна
  • Сиряченко Ірина Петрівна
  • Гринько Єлизавета Петрівна
  • Нежива Ніна Ігоріевна

TAL-MEDICAL центр медичної та психологічної допомоги був заснований в 2010 р Протягом 8-и років роботи центраTAL-MEDICAL більше 3 500 пацієнтів отримали кваліфіковану медичну допомогу. Головним достоїнством і гордістю медико-консультативного центру TAL-MEDICAL є його фахівці, заслужені лікарі, професіонали своєї справи. Серед діагностичних процедур, що проводяться в Tal-Medical (Тал-Медікал) - комплекс УЗ-досліджень а також дуплескное сканування і діагностика серця - ехокардіографія.

Напрямки медицини, за якими надається допомога в медико-консультативну кабінеті TAL-MEDICAL:

• гастроентерологія (діагностика і лікування гострих і хронічних станів в травному тракті, включаючи такі захворювання як гастрит, виразка, холецистит, панкреатит та ін.);
  • кардіологія (визначення показників роботи серця і його функціональних можливостей, діагностика захворювань серця і судинного русла з їх подальшим лікуванням);
  • ендокринологія (діагностика і корекція гормональних порушень і захворювань з ними пов'язаних - діабет, гіпо-і гіпертиреоз, репродуктивні порушення, гігантизм і карликовість, порушення обміну речовин і ін.);
  • офтальмологія (визначення параметрів зору, підбір окулярів і лінз для корекції порушень рефракції, витяг чужорідних тіл з очей, терапія інфекційних і запальних захворювань очей, вимірювання внутрішньоочного тиску, консервативне лікування глаукоми і зорових порушень у пацієнтів, які страждають на цукровий діабет);
  • психологія (кваліфікована психологічна допомога, для пацієнтів, які опинилися в складних життєвих ситуаціях (конфлікти, суперечки, розлучення та ін.), сімейні консультації, корекція фобій, страхів, депресії, допомогу при стресових станах і ін.).

Захворювання і стани, лікуванням яких займаються в медико-консультативну кабінеті TAL-MEDICAL:

• гастроентерологія: ГЕРБ (гастроезофагеальний рефлюкс), всі типи гастритів, хронічний панкреатит, хронічний холецистит, хронічна виразкова хвороба, коліт і т.д .;
  • кардіологія: порушення артеріального тиску, стійка артеріальна гіпертензія, аритмії все типів, стенокардія, прояви ішемічної хвороби серця, атеросклеротичні ураження судин і ін .;
  • ендокринологія: ендемічний зоб, гіпертиреоз, гіпотиреоз, ожиріння, карликовість, діабет і пов'язані з ним порушення, дисбаланс в гормонах репродуктивної системи, менопауза і т.п .;
  • офтальмологія: ячмінь, блефарит, кон'юнктивіт, кератит, порушення рефракції - далекозорість, короткозорість, астигматизм, амбліопія, старечі зміни в роботі зорового аналізатора, початкові етапи глаукоми і катаракти, травматичні пошкодження ока;
  • психологія: стрес, викликаний конфліктними ситуаціями, проблемами взаєморозуміння і т.д., страхи, фобії, депресія, тривога і багато іншого.

У TAL-MEDICAL діє спеціальна програма для деяких груп населення на консультації ендокринолога Ломакіної Марини Леонідівни, гастроентеролога Сиряченко Ірини Петрівни та невролога Соколової Алли Геннадіївни. На послуги цих фахівців установа знижує вартість до 150 гривень за повноцінну консультацію для інвалідів, ветеранів ВВВ та пенсіонерів, але тільки при наявності відповідного документа.

Артур 30 Грудень 2021
Клиника удобно расположена, персонал вежливый, практически без задержки, Всё устроило. Рекомендую.
Раиса 09 Березень 2021
Клініка не сподобалась, було холодно, відключене опалення, роздягнутись було не зручно.
Богдан 07 Грудень 2020
В целом всё хорошо, приятный персонал.
Ирина 20 Жовтень 2020
Клиника хорошая, девочка на рецепшине приятная, милая. Все понравилось.
Владимир 02 Липень 2020
Рядом с клиникой нет парковки. Все остальное — нормально.