Дніпро
TAL-MEDICAL, центр медичної допомоги дорослим та дітям

Відгуки про клініку TAL-MEDICAL, центр медичної допомоги дорослим та дітям

Практикуючий лікар
add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Педіатрія Психологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Кабінет доступної медичної допомоги. Надає консультативні послуги щодо поліпшення, збереження здоров'я, запобігання його погіршення, а також розробляє і модернізує схеми лікування захворювань в терапії, гастроентерології, ендокринології, кардіології, офтальмології
access_time_filled пн - чт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 16:00 access_time_filled пт : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Святослава Хороброго, 12 (БЦ Цитадель, 2 поверх, офіс 207)на карті
Шевченківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
100 відгуків
Артур 30 Грудень 2021
Клиника удобно расположена, персонал вежливый, практически без задержки, Всё устроило. Рекомендую.
Раиса 09 Березень 2021
Клініка не сподобалась, було холодно, відключене опалення, роздягнутись було не зручно.
Богдан 07 Грудень 2020
В целом всё хорошо, приятный персонал.
Ирина 20 Жовтень 2020
Клиника хорошая, девочка на рецепшине приятная, милая. Все понравилось.
Владимир 02 Липень 2020
Рядом с клиникой нет парковки. Все остальное — нормально.
Роман 18 Травень 2020
Все було нормально. Єдине, коли я прийшов до клініки, то виявилося, що мне не правильно записали. Я прийшов, назвам своє прізвище та ім`я. А мені сказали, що на цей час записана інша людина. Визначили, що це все-таки я. Але ім`я було записане інше.
Анастасия 22 Лютий 2020
Задержали начало приёма, долго ждала.
Ксения 13 Лютий 2020
Клиника небольшая. Девочка на рецепции вежливая и приятная, но часто уходит со своего рабочего места из-за чего я или другие люди просто стояли и не знали кому задать вопрос.
Наталия 23 Січень 2020
Хорошая клиника, очень приятный на рецепции молодой человек, все делает быстро.
Валерия 19 Грудень 2019
Приветливый персонал.