Дніпро
Лікар Андролог, Сексопатолог, Уролог Поліон Юрій Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Поліон Юрій Миколайович

Юрій Миколайович є досвідченим лікарем-урологом і сексопатологом, володіє першою лікарською категорією по урології і вищою категорією по сексопатології. Є автором 15 друкованих робіт, брав участь в телепередачах, читав лекції лікарям і населенню, надавав доповіді на національних і міжнародних конференціях. Працює з проблемами чоловічого безпліддя, займається лікуванням запальних захворювань органів МПС у чоловіків і жінок, а також сексуальних розладів.

Перевірені відгуки про лікаря 10 відгуків

Арсентий 20 Грудень 2017
Все отлично было.
Направлено до клініки
Екатерина 01 Грудень 2017
Доктор ужасный. Я пришла на прием, он мне прописал анализы, и сказал результаты прислать ему на вайбер. Когда я ему прислала свои результаты, он сначала даже не понял кто я и зачем пишу, спросил чем я лечусь. После того как я ему объяснила кто я, также прислала фотку препаратов что он мне выписал до анализов. На что он ответил: "Пока все плохо. Будете лечиться - будет ок". Я не думаю, что это нормальный ответ хорошего врача.
Максим 11 Липень 2017
Константин 24 Травень 2017