Пульс на вул. Є. Чавдар

Пульс на вул. Є. Чавдар

Клініка
add_box Кардіологія Неврологія Оториноларингологія Педіатрія Терапія УЗ-діагностика ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
ПУЛЬС- це офіційна мережа центрів медичної допомоги формату «поруч з будинком». Клініка працює у декількох напрямках: сімейна медицина, терапія, педіатрія та вакцинація, отоларингологія, дерматологія та ін.. Лікарі можуть приймати, як амбулаторно, так і з виїздом додому
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Є. Чавдар 13на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки

Oфіційна мережа центрів первинної та вторинної медичної допомоги формату «поруч з домом». Наші лікарі приймають амбулаторно або виїжджають додому до пацієнта.

Формат «поруч з домом» - розміщення медичних центрів у житлових кварталах, щоб економити людям час. Більше непотрібно їхати в інший район міста для проходження огляду у лікаря або щоб здати аналізи. Оберіть в онлайн-картах клініку ПУЛЬС, яка ближче до Вас, пройдіть 10 хвилин — і ви на місці. Або ж викликайте лікаря додому.

Ми маємо ліцензію МОЗ на провадження медичної практики, і з Національною службою здоров’я України оформлений договір - на підписання декларацій.

Анастасія 16 Квітень 2024
Клініка сподобалася, все було чудово у цій клініці.
Володимир 07 Березень 2024
Все пройшло нормально.
Олена 07 Лютий 2024
Була на консультації в Савоник Олега Степановича, від візиту залишилась у захваті! Він допоміг мені позбавитись від мого болю, зробивши усього одну ін'єкцію. Й лікар й персонал дуже уважні, з гумором. Візитом залишилась більше ніж задоволеною.
Дар'я 28 Січень 2024
Дуже сподобалась клініка.