Пульс на Драгоманова

Пульс на Драгоманова

Клініка
add_box Гінекологія Кардіологія Оториноларингологія Педіатрія Терапія УЗ-діагностика ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
ПУЛЬС- це офіційна мережа центрів медичної допомоги формату «поруч з будинком». Клініка працює у декількох напрямках: сімейна медицина, терапія, педіатрія та вакцинація, отоларингологія, дерматологія та ін.. Лікарі можуть приймати, як амбулаторно, так і з виїздом додому.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Драгоманова 2Бна карті
Дарницький м.Позняки

Пульс - офіційна мережа центрів первинної та вторинної медичної допомоги формату «поруч з домом».

Лікарі клініки приймають амбулаторно або виїжджають додому до пацієнта.

Основні направлення в клініці:

• Дерматовенерологія
  • Отоларингологія
  • Кардіологія
  • Ультразвукова діагностика

Формат «поруч з домом» - розміщення медичних центрів у житлових кварталах, щоб економити людям час. Більше непотрібно їхати в інший район міста для проходження огляду у лікаря або щоб здати аналізи. Оберіть в онлайн-картах клініку ПУЛЬС, яка ближче до Вас, пройдіть 10 хвилин — і ви на місці. Або ж викликайте лікаря додому.

Клініка Пульс - має ліцензію МОЗ на провадження медичної практики, і з Національною службою здоров’я України оформлений договір - на підписання декларацій.

Ангеліна 09 Квітень 2024
Клініка чудова. Було все супер, абсолютно немає ніяких зауважень до цієї клініки.
Олена 29 Березень 2024
Все було добре, клініка сподобалася, для мене дуже зручно біля дому, все швидко і оперативно, зауважень до персоналу не було
Яна 23 Січень 2024
Гарний та порядний лікар Пархоменко Микита Сергійович.
Оксана 21 Жовтень 2023
Була на консультації в Федорець Інни Юліанівни, залишилась задоволеною - й комфорт в клініці й лікар, усе чудове.
Діана 11 Жовтень 2023
П'ятірка й клініці й дерматологу Складенко Аллі Іванівні.
Філії мережі
Все клініки