Пульс на Гмирі

Пульс на Гмирі

Клініка
add_box Педіатрія Терапія Вакцинація ... ще
PULSE - це офіційна мережу центрів медичної допомоги формату «поруч з будинком». Клініка працює у декількох напрямках: сімейна медицина, терапія, педіатрія та вакцинація. Лікарі можуть приймати, як амбулаторно, так і з виїздом на будинок
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 10:00 - 16:00
вул. Б. Гмирі, 2на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки

Формат медичного центру «Pulse» передбачає розміщення філій медичного центру в житлових кварталах, щоб люди могли заощадити час.  Більше не потрібно буде їхати в інший район міста для консультації або здачі аналізів. В онлайн-картах усі філії клініки «PULSE» - відзначені, тому ви без проблем зможете дістатися самостійно або ж викликати лікаря додому.

Клініка «PULSE» спеціалізується на декількох напрямках:

• сімейна медицина;
  • терапія;
  • педіатрія;
  • вакцинація.

Фахівці клініки лікують важкі і рідкісні захворювання. Ведуть консультативні прийоми, первинну діагностику і призначають якісне лікування.

Клініка співпрацює з українською лабораторією «ДІЛА», у якій лікарі-лаборанти перевіряють аналізи на сучасному обладнанні. Пацієнтам не потрібно далеко йти, адже вони можуть здати аналізи прямо на місці, а медичний центр відправить їх на перевірку в лабораторію «ДІЛА».  Результати аналізів можна отримати в той же день. За допомогою цих результатів лікар має можливість поставити точний діагноз пацієнту.

В установі «PULSE» немає стаціонарного відділення, тут не проводять госпіталізацію. Якщо у пацієнта виявлені хвороби, які повинні обслуговуватися вторинною ланкою медицини, такі як: гостра хірургічна патологія, серцево-судинна патологія або інфекційний гепатит С, то лікар направить до вузькопрофільних спеціалістів. Чи буде це державна чи приватна клініка, пацієнт визначає самостійно.

Поліна 08 Квітень 2024
Персонал клініки сподобався, клініка красива, з гарним інтер'єром, дуже чиста. На ресепшен привітний персонал, ніяких зауважень не було
Антоніна 01 Квітень 2024
Клініка хороша, зауважень до персоналу не було
Максим 25 Березень 2024
Сподобалось, що не було черги, все чітко, по графіку.
Вадим 22 Березень 2024
Клініка зручна, сучасна, звертатимуся.
Жанна 21 Березень 2024
Клініка дуже сподобалася. Всім дуже залишилися задоволені, все дуже добре було у цій клініці.
Філії мережі
Все клініки