Пульс на Гмыри

Отзывы о клинике Пульс на Гмыри

Клиника
add_box Педиатрия Терапия Вакцинация ... еще
PULSE - это официальная сеть центров медицинской помощи формата «рядом с домом». Клиника работает в нескольких направлениях: семейная медицина, терапия, педиатрия и вакцинация. Врачи могут принимать, как амбулаторно, так и с выездом на дом
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб - вс : 10:00 - 16:00
ул. Б. Гмыри, 2на карте
Дарницкий м.Осокорки м.Позняки
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
24 отзыва
Максим 25 Март 2024
Сподобалось, що не було черги, все чітко, по графіку.
Вадим 22 Март 2024
Клініка зручна, сучасна, звертатимуся.
Жанна 21 Март 2024
Клініка дуже сподобалася. Всім дуже залишилися задоволені, все дуже добре було у цій клініці.
Вікторія 21 Март 2024
Сподобалася клініка, все пройшло чудово.
Павло 18 Март 2024
 Клініка чиста, чудове ставлення, зауважень не було, гарне обслуговування
Марина 18 Март 2024
Перші враження приємні, дуже ввічливий персонал, тактовний. В клініці дуже хороший лікар дерматолог. Я приїхала в клініку раніше і я не чекала, мене прийняли раніше. Все пройшло швидко, дівчата все пояснили. Надалі буду звертатися в клініку. Клініка дуже сподобалася
Анастасія 11 Март 2024
Клініка дуже сподобалася.У клініці комфортно, працюють професіонали своєї справи. Дуже професійно все було - це мені дуже сподобалося.
Варвара 20 Февраль 2024
Все добре пройшло.
Вікторія 03 Февраль 2024
Клініка сподобалася кваліфікованим персоналом, все було чітко, доступно, не було черг,  не було ніяких не зрозумілих моментів, все доволі зрозуміло. Задоволена сервісом, задоволена роботою адміністратора. Мені сподобалося у клініці.
Крістіна 23 Январь 2024
Сподобалась клініка.