Акушери-гінекологи в Ужгороді

Сьогодні, 28 Вересня
Лікар Акушер-гінеколог Шмаргович Надія Степанівна на Doc.ua
20 років досвіду
Дорослі
Лікар-гінеколог вищої категорії проводить обстеження та діагностику захворювань жіночої статевої системи. Лікує менструальні дисфункції, запальні та інфекційні хвороби, патології шийки матки та гормональні зрушення і жінок різного віку. Виконує весь спектр гінекологічних маніпуляцій
Прийом з УЗД 450 грн.
3.8
Лікар Акушер-гінеколог Гарчар Майя Павловна на Doc.ua
16 років досвіду
Дорослі
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології гінекологічного профілю. Постійно підвищує рівень кваліфікації
Попередній запис
NULL
Лікар Акушер-гінеколог Ярошик Наталія Михайлівна на Doc.ua
Лікар Акушер-гінеколог Остапчук Ірина Федорівна на Doc.ua
4.5
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Акушер-гінеколог Гецко Наталія Василівна на Doc.ua
10 років досвіду
Дорослі
Досвідчений лікар-гінеколог, репродуктолог, кандидат медичних наук. Лікує запальні процеси жіночої статевої системи, допомагає жінкам завагітніти за допомогою консервативного лікування. Має 87 професійних сертифікатів, регулярно удосконалює професійні навички на різноманітних семінарах, курсах, конференціях, як в Україні, так і за кордоном.
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Акушер-гінеколог Скрипинець Валерія Габорівна на Doc.ua
18 років досвіду
Дорослі
Лікар проводить ультразвукову діагностику внутрішніх органів, спеціалізується на лікувані захворювань жіночої статевої системи. Консультує сімейні пари з питань репродуктології та планування вагітності. Регулярно приймає участь в українських та міжнародних медичних конференціях підвищуючи свій кваліфікаційний рівень в області гінекології та репродуктології.
3.7
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Акушер-гінеколог Онисько Олеся Василівна на Doc.ua
10 років досвіду
Дорослі
Лікар-репродуктолог, акушер-гінеколог Першої категорії, кандидат медичний наук. Діагностує та лікує проблеми із заплідненням та захворювання статевої системи. Має спеціалізацію УЗ-діагноста. Регулярно відвідує різноманітні кваліфікаційні курси та тренінги у провідних вітчизняних та європейських клініках.
3.5
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Акушер-гінеколог Шиман Вікторія Нуцівна на Doc.ua
9 років досвіду
Дорослі
Вікторія Нуцівна - спеціаліст у галузі гінекології та репродуктології. Лікує патології жіночої статової системи, консультує сімейні пари по питанням планування вагітності, займається ультразвуковою діагностикою матки та придатків, щитовидної та молочної залоз, проводить трасвагінальну цервікометрію. Вільно володіє румунською мовою.
3.5
Лікар Акушер-гінеколог Воріняк Вікторія Дмитрівна на Doc.ua
12 років досвіду
Дорослі
Акушер-гінеколог має першу кваліфікаційну категорію. Більше 10-ти років займається діагностикою та лікуванням патологій шийки матки та яєчників, бактеріальних та інфекційних хвороб малого тазу, ендокринних та клімактеричних порушень
chevron_left 1 2 3
Показати ще 10 Лікаріautorenew