Акушеры-гинекологи в Ужгороде

по стажу
по количеству отзывов
Сегодня, 25 Июля
Шмаргович Надежда Степановна
Врач-гинеколог высшей категории проводит обследование и диагностику заболеваний женской половой системы. Лечит менструальные дисфункции, воспалительные и инфекционные болезни, патологии шейки матки и гормональные сдвиги и женщин всех возрастов. Выполняет весь спектр гинекологических манипуляций
Прием УЗИ 450 грн.
Вс 25 Июль Пн 26 Июль Вт 27 Июль
3.8
Гарчар Майя Павловна
Доктор специализируется на акушерстве и гинекологии. Проводит консультативный прием, осмотр, первичную диагностику, подбор схемы лечения. Лечит заболевания и патологии гинекологического профиля. Постоянно повышает уровень квалификации
Вс 25 Июль Пн 26 Июль Вт 27 Июль
3.1
4.5
Гецко Наталія Василівна
Досвідчений лікар-гінеколог, репродуктолог, кандидат медичних наук. Лікує запальні процеси жіночої статевої системи, допомагає жінкам завагітніти за допомогою консервативного лікування. Має 87 професійних сертифікатів, регулярно удосконалює професійні навички на різноманітних семінарах, курсах, конференціях, як в Україні, так і за кордоном.
Скрипинець Валерія Габорівна
Лікар проводить ультразвукову діагностику внутрішніх органів, спеціалізується на лікувані захворювань жіночої статевої системи. Консультує сімейні пари з питань репродуктології та планування вагітності. Регулярно приймає участь в українських та міжнародних медичних конференціях підвищуючи свій кваліфікаційний рівень в області гінекології та репродуктології.
3.7
Онисько Олеся Василівна
Лікар-репродуктолог, акушер-гінеколог першої категорії, кандидат медичних наук. Діагностує та лікує проблеми із заплідненням та захворювання статевої системи. Має спеціалізацію УЗ-діагноста. Регулярно відвідує різноманітні кваліфікаційні курси та тренінги у провідних вітчизняних та європейських клініках.
3.5
Шиман Вікторія Нуцівна
Вікторія Нуцівна ‒ спеціаліст у галузі гінекології та репродуктології. Лікує патології жіночої статової системи, консультує сімейні пари по питанням планування вагітності, займається ультразвуковою діагностикою матки та придатків, щитовидної та молочної залоз, проводить трасвагінальну цервікометрію. Вільно володіє румунською мовою.
3.5
Вориняк Вікторія Дмитрівна
Акушер-гінеколог має першу кваліфікаційну категорію. Більше 10-ти років займається діагностикою та лікуванням патологій шийки матки та яєчників, бактеріальних та інфекційних хвороб малого тазу, ендокринних та клімактеричних порушень
chevron_left 1 2 3
Показать еще 10 Врачиautorenew