УЗИ-специалисты в Ужгороде

по количеству отзывов
Сегодня, 25 Июля
2.3
Лигирда  Виктор Викторович
Виктор Викторович проводит ультразвуковую диагностику органов и систем организма, а также делает расшифровку результатов диагностики
Вс 25 Июль Пн 26 Июль Вт 27 Июль
Кивер Лидия Владимировна
Доктор специализируется на ультразвуковой диагностике. Проводит консультативный прием, осмотр, УЗИ-диагностику, расшифровку диагностических исследований, а также направляет к узкопрофильным специалистам. Постоянно повышает свой уровень теоретических знаний и практических навыков
Вс 25 Июль Пн 26 Июль Вт 27 Июль
4.5
Гецко Наталія Василівна
Досвідчений лікар-гінеколог, репродуктолог, кандидат медичних наук. Лікує запальні процеси жіночої статевої системи, допомагає жінкам завагітніти за допомогою консервативного лікування. Має 87 професійних сертифікатів, регулярно удосконалює професійні навички на різноманітних семінарах, курсах, конференціях, як в Україні, так і за кордоном.
Чебан Олександр  Леонідович
Кваліфікований спеціаліст в питаннях діагностики та лікування захворювань у сфері урології. В своїй роботі Олександр Леонідович використовує методики ультразвукової діагностики, а також хірургічні методи лікування, серед яких зокрема лапароскопічна та оперативна хірургія
Скрипинець Валерія Габорівна
Лікар проводить ультразвукову діагностику внутрішніх органів, спеціалізується на лікувані захворювань жіночої статевої системи. Консультує сімейні пари з питань репродуктології та планування вагітності. Регулярно приймає участь в українських та міжнародних медичних конференціях підвищуючи свій кваліфікаційний рівень в області гінекології та репродуктології.
3.8
Стрижак Наталія Василівна
Наталія Василівна займається лікуванням хвороб жіночої репродуктивної системи, запалень та інфекцій статевих органів. Консультує сімейні пари з питань планування вагітності. Компетентна в проведенні ультразвукової діагностики жіночих статевих органів та інших діагностичних маніпуляцій. Має понад 20 професійних сертифікатів та регулярно удосконалює свої знання в області гінекології та репродуктології, відвідуючи семінари, конференції та курси підвищення кваліфікації.
3.7
Онисько Олеся Василівна
Лікар-репродуктолог, акушер-гінеколог першої категорії, кандидат медичних наук. Діагностує та лікує проблеми із заплідненням та захворювання статевої системи. Має спеціалізацію УЗ-діагноста. Регулярно відвідує різноманітні кваліфікаційні курси та тренінги у провідних вітчизняних та європейських клініках.
3.5
Шиман Вікторія Нуцівна
Вікторія Нуцівна ‒ спеціаліст у галузі гінекології та репродуктології. Лікує патології жіночої статової системи, консультує сімейні пари по питанням планування вагітності, займається ультразвуковою діагностикою матки та придатків, щитовидної та молочної залоз, проводить трасвагінальну цервікометрію. Вільно володіє румунською мовою.
3.2
Іванина Віталія Юріївна
Лікар акушер-гінеколог з досвідом роботи понад 10 років. Лікує інфекційні та запальні патології жіночої статевої системи у підлітків та дорослих. Проводить ультразвукову діагностику органів малого тазу, молочної та щитовидної залоз. Регулярно відвідує спеціалізовані семінари та конференції.
Показать еще 9 Врачиautorenew