Полтава

Акушери-гінекологи в Полтаві

Сьогодні, 17 Липня
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Гінеколог Мартиненко Андрій Анатолійович на Doc.ua
Андрій Анатолійович - лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, лікар ультразвукової діагностики, репродуктолог. Проводить профілактичні огляди жінок з кольпоскопією, цитологією, ВПЛ-обстеженням, введення та вилучення внутрішньоматкових систем Джайдес, Мірена та ін. Також лікар діагностує вагітність ранніх термінів, діагностує та лікує безпліддя. Андрій Анатолійович в роботі використовує сучасні малоінвазивні технології (гістероскопію, лапароскопію) а також виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу (абдомінальної, трансвагінально) та молочних залоз.
Виклик додому
Консультація
Лікар Акушер-гінеколог Калюжка  Людмила  Миколаївна на Doc.ua
Людмила Миколаївна - лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії. Займається лікуванням ендометріозу та запальних додатків матки. Проводить консервативне лікування пухлиноподібних утворень матки та додатків матки, лікування безпліддя. Людмила Миколаївна допомагає планувати вагітність. Лікар знаходить індивідуальний підхід до кожної пацієнтки.
Лікар Акушер-гінеколог Калініченко  Тетяна  Павлівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог вищої категорії з досвідом роботи понад 40 років. Спеціалізується на лікуванні гострих та хронічних захворювань жіночої сечостатевої системи інфекційного та гормонального характеру.
Лікар Акушер-гінеколог Кравець  Наталія  Вячеславівна на Doc.ua
Наталія В`ячеславівна - лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні ендометріозу та запальних додатків матки, консервативному лікуванні пухлиноподібних утворень матки та додатків матки. Також лікар проводить лікування безпліддя та планування вагітності.
Немає доступних слотів для запису
Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог, Акушер-гінеколог Рослякова Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, має першу категорію, проводить малі інвазивні процедури, а саме біопсію ендометрія, УЗ-пункції, вискоблювання.
Медіон, медичний лікувально-діагностичний центр
В стоимость входит консультация и осмотр.
вул. Сінна, 37на карті
Київський
Лікар Акушер-гінеколог Яценко Наталія Петрівна на Doc.ua
Наталія Петрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань і патологій. Займається лікуванням дисплазії шийки матки, кольпіту, цервіциту, сальпінгоофорита, аденоміозу та ін.
Елітмед+
вул. Небесної сотні, 74на карті
Подільський
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Горовенко Світлана Борисівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог (перша категорія), проводить УЗД, кольпоскопію з метою діагностики і подальшим лікуванням вагініту, вульвіту, кольпіту, ендометриту, безпліддя і проблем із зачаттям, порушень менструального циклу, дисменореї і ін.
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Федорова Ольга Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог (перша категорія), здійснює кольпоскопію, УЗД (вагінальним датчиком), лікування жіночого безпліддя і проблем із зачаттям, порушень менструального циклу, кольпіту, вагініту, вульвіту, ендометриту та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Сова Тетяна Андріївна на Doc.ua
Тетяна Андріївна лікар акушер-гінеколог. Вона проводить такі процедури, як кольпоскопія, біопсія, ендометрія і т.д. І займається лікуванням незапальних і запальних захворювань жіночих статевих органів, жіночим безпліддям і проблемами із зачаттям, захворюваннями, які передаються статевим шляхом та порушеннями менструального циклу.
4.7
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Орлова Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-невролог, проводить електронейроміографію, лікування невриту, вегетосудинної дистонії, остеохондрозу, мігрені, епілепсії, запаморочень та ін.
Показати ще 6 Лікаріautorenew