Психологи в Полтаві

3.3
Лікар Психолог, Психотерапевт Господінюк Світлана Володимирівна на Doc.ua
10 років досвіду
Дорослі
Світлана Господинюк гештальт-терапевт і сімейний психолог, регулярно бере участь в наукових конференціях і є магістром психології. Лікар проводить сімейні консультації, допомагає впоратися з тривожними станами, депресіями, панічними атаками і багато інших.
Приватний кабінет психолога Світлани Господинюк
у відпустці до 20.05.21
ул. Котляревского, 1/27на карті
2.5
Лікар Психолог, Психотерапевт Шевченко Ольга Леонідівна на Doc.ua
10 років досвіду
Дорослі
Ольга Леонідівна веде приватну практику як кваліфікований психолог, психотерапевт, займається ресурсним коучингом. Допомагає пацієнтам у вирішенні сімейних конфліктів, проблем з дітьми, подоланні панічних атак, тривожності, фобій, невпевненості в собі. Є активним учасником науково-практичних конференцій, психологічних майстер-класів, лекцій, тренінгів.
2.5
Лікар Психолог Романенко Тетяна Павлівна на Doc.ua
9 років досвіду
Діти
Практичний психолог, ерготерапевт Романенко Тетяна Павлівна, має значний досвід роботи в області лікування посттравматичного стресу, депресії і реабілітація після інсульту. Професійно проводить сеанси психотерапії і ерготерапії
Лікар Психолог Шковіра Таїсія Павлівна на Doc.ua
7 років досвіду
NULL
Лікар Психотерапевт, Психолог Афонічкіна Тетяна Юріївна на Doc.ua
4 років досвіду
Діти
Тетяна Юріївна надає всебічну психологічну допомогу при психосоматичних проявах (зокрема, при онкологічних захворюваннях), при проблемних міжособистісних відносинах і внутрішньоособистісних конфліктах. Тетяна Юріївна має великий досвід роботи психологом, в якому 4 роки були присвячені діяльності на посаді шкільного психолога. Консультування проводиться з елементами психотерапії з використанням гештальт-підходу, консультування та технік НЛП.
Лікар Психолог Савельєва Юлія Сергіївна на Doc.ua
4 років досвіду
Дорослі
Юлія Сергіївна - фахівець з перинатальної психології, консультант з грудного вигодовування, сімейний консультант. Здійснює психологічний супровід вагітності, підготовку до пологів, післяпологову підтримку (прийняття ролі мама, адаптації до неї, консультації по грудному вигодовуванню). Веде роботу з перинатальними втратами. Консультує пари, які планують ЕКО, батьків з дітьми, народженими передчасно або з особливими потребами. Як сімейний консультант вирішує життєві конфлікти, дає поради з побудови та збереженню відносин.
Приватний кабінет психолога Савельєвої Юлії
ул. Степного фронта, 29на карті
Лікар Психолог Анчаков Руслан Романович на Doc.ua
1 років досвіду
Дорослі
Практикуючий психолог в методі Позитивна психотерапія. Лікар допомагає впоратися з депресивними станами, стресом, апатією, песимізмом, конфліктами з собою і іншими, проблемами в стосунках. Допомагає знайти баланс, гармонію і сенс життя, поставити перед собою правильні цілі для досягнення необхідних результатів.
Приватний кабінет «Стань щасливим»
Индивидуальная консультация - 200 грн, семейная консультация - 250 грн.
ул. Соборности, 66 оф. 707/2на карті