Полтава

Психологи в Полтаві

Сьогодні, 19 Квітня
Лікар Психолог, Психотерапевт Господінюк Світлана Володимирівна на Doc.ua
Світлана Господинюк гештальт-терапевт і сімейний психолог, регулярно бере участь в наукових конференціях і є магістром психології. Лікар проводить сімейні консультації, допомагає впоратися з тривожними станами, депресіями, панічними атаками і багато інших.
Приватний кабінет психолога Світлани Господинюк
у відпустці до 20.05.21
вул. Котляревського, 1/27на карті
Лікар Психолог, Психотерапевт Шевченко Ольга Леонідівна на Doc.ua
Ольга Леонідівна веде приватну практику як кваліфікований психолог, психотерапевт, займається ресурсним коучингом. Допомагає пацієнтам у вирішенні сімейних конфліктів, проблем з дітьми, подоланні панічних атак, тривожності, фобій, невпевненості в собі. Є активним учасником науково-практичних конференцій, психологічних майстер-класів, лекцій, тренінгів.
Лікар Психолог Романенко Тетяна Павлівна на Doc.ua
Практичний психолог, ерготерапевт Романенко Тетяна Павлівна, має значний досвід роботи в області лікування посттравматичного стресу, депресії і реабілітація після інсульту. Професійно проводить сеанси психотерапії і ерготерапії
Лікар Психолог Савельєва Юлія Сергіївна на Doc.ua
Юлія Сергіївна - фахівець з перинатальної психології, консультант з грудного вигодовування, сімейний консультант. Здійснює психологічний супровід вагітності, підготовку до пологів, післяпологову підтримку (прийняття ролі мама, адаптації до неї, консультації по грудному вигодовуванню). Веде роботу з перинатальними втратами. Консультує пари, які планують ЕКО, батьків з дітьми, народженими передчасно або з особливими потребами. Як сімейний консультант вирішує життєві конфлікти, дає поради з побудови та збереженню відносин.
Приватний кабінет психолога Савельєвої Юлії
вул. Степного фронту, 29на карті
Лікар Психотерапевт, Психолог Афонічкіна Тетяна Юріївна на Doc.ua
Тетяна Юріївна надає всебічну психологічну допомогу при психосоматичних проявах (зокрема, при онкологічних захворюваннях), при проблемних міжособистісних відносинах і внутрішньоособистісних конфліктах. Тетяна Юріївна має великий досвід роботи психологом, в якому 4 роки були присвячені діяльності на посаді шкільного психолога. Консультування проводиться з елементами психотерапії з використанням гештальт-підходу, консультування та технік НЛП.
Лікар Психолог Анчаков Руслан Романович на Doc.ua
1год опыта
Практикуючий психолог в методі Позитивна психотерапія. Лікар допомагає впоратися з депресивними станами, стресом, апатією, песимізмом, конфліктами з собою і іншими, проблемами в стосунках. Допомагає знайти баланс, гармонію і сенс життя, поставити перед собою правильні цілі для досягнення необхідних результатів.
Приватний кабінет «Стань щасливим»
Индивидуальная консультация - 200 грн, семейная консультация - 250 грн.
вул. Соборності, 66 оф. 707/2на карті