Психотерапевти в Полтаві

3.3
Лікар Психолог, Психотерапевт Господінюк Світлана Володимирівна на Doc.ua
10 років досвіду
Дорослі
Світлана Господинюк гештальт-терапевт і сімейний психолог, регулярно бере участь в наукових конференціях і є магістром психології. Лікар проводить сімейні консультації, допомагає впоратися з тривожними станами, депресіями, панічними атаками і багато інших.
Приватний кабінет психолога Світлани Господинюк
у відпустці до 20.05.21
ул. Котляревского, 1/27на карті
Киевский
2.5
Лікар Психолог, Психотерапевт Шевченко Ольга Леонідівна на Doc.ua
10 років досвіду
Дорослі
Ольга Леонідівна веде приватну практику як кваліфікований психолог, психотерапевт, займається ресурсним коучингом. Допомагає пацієнтам у вирішенні сімейних конфліктів, проблем з дітьми, подоланні панічних атак, тривожності, фобій, невпевненості в собі. Є активним учасником науково-практичних конференцій, психологічних майстер-класів, лекцій, тренінгів.
2.3
Лікар Психотерапевт, Психолог Афонічкіна Тетяна Юріївна на Doc.ua
4 років досвіду
Діти
Тетяна Юріївна надає всебічну психологічну допомогу при психосоматичних проявах (зокрема, при онкологічних захворюваннях), при проблемних міжособистісних відносинах і внутрішньоособистісних конфліктах. Тетяна Юріївна має великий досвід роботи психологом, в якому 4 роки були присвячені діяльності на посаді шкільного психолога. Консультування проводиться з елементами психотерапії з використанням гештальт-підходу, консультування та технік НЛП.
Лікар Психотерапевт Коськін Георгій Володимирович на Doc.ua
Безега і К