Полтава

Кардіологи в Полтаві

Сьогодні, 26 Квітня
4.2
Лікар Кардіолог Шапошник  Юрій  Васильович на Doc.ua
Юрій Васильович - лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на лікуванні, профілактиці, виявленні захворювань серцево-судинної спрямованості а саме: артеріальна гіпертензія, гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, порушення ритму та провідності, вади серця, кардіоміопатії, міокардити, перикардит, ендокардит.
Медичний Центр Здоров’я
вул. Степового Фронту, 6на карті
Шевченківський
Консультація 500 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
пт 26  квіт.сб 27  квіт.нд 28  квіт.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Кардіолог Савченко Наталія Богданівна на Doc.ua
Наталія Савченко лікар-кардіолог вищої категорії. Протягом 9 років завідувала відділенням денного стаціонару в Полтавському обласному кардіологічному диспансері. Спеціалізується на лікуванні гіпертонічної, ішемічної хвороби серця, метаболічних порушень.
Центр неврології Літвіненко клінік
вул. М. Дмітрієва, 6Дна карті
Шевченківський
Лікар Кардіолог Махарадзе Суліко Автандилович на Doc.ua
Лікар-кардіолог, проводить лікування хворих з кардіологічною патологією, визначення у пацієнтів фактора ризику серцево-судинних патологій, електрокардіографію. Лікує вегетосудинну дистонію, стенокардію, аритмію серця, кардіоміопатії та ін.
Виклик додому
Лікар Кардіолог Коршенко Наталія Леонідівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог (вища категорія), здійснює ведення хворих з кардіологічною патологією, електрокардіографію, визначення фактора ризику серцево-судинних захворювань у пацієнтів, видачу рекомендацій щодо модифікації способу життя.
Виклик додому