Полтава
Медичний центр ОН Клінік Полтава

Медичний центр ОН Клінік Полтава

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Неврологія Оториноларингологія Офтальмологія ... ще
Медичний центр ОН клінік Полтава - це мереживий медичний заклад, що надає всім своїм пацієнтам широкий спектр медичних послуг за європейськими стандартами. Основні напрямками клініки є гінекологія, підліткова гінекологія, дерматологія, проктологія, урологія, жіноча урологія, гастроентерологія, ультразвукова діагностика і проведення лабораторної діагностики
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)на карті
Шевченківський
add_box Гастроентерологія Дерматологія Неврологія Офтальмологія Педіатрія Вакцинація
Дитяча кімната
пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)на карті
Шевченківський

Це сучасний медичний заклад, що працює за європейськими стандартами якості. Лікарі клініки є висококваліфікованими фахівцями що на регулярній основі проходять навчальні курси для отримання нових навичок і підвищення рівня кваліфікації. У клініці є доросле та дитяче відділення.

Напрямки медичного центру ОН клінік:

• пульмонологія;
  • офтальмологія;
  • ультразвукова діагностика;
  • лабораторні аналізи.

Головні переваги медичного центру ОН клінік:

• широкий спектр послуг, що надаються;
  • власна клінічна лабораторія;
  • комплексний підхід до лікування;
  • унікальні високоякісні медичні препарати;
  • цілодобова підтримка пацієнтів;
  • демократичні ціни;
  • поетапна оплата і безготівковий розрахунок.

Медичний центр ОН клінік обладнаний найсучаснішим медичним обладнанням, що дозволяє максимально швидко, точно і ефективно проводити діагностику і лікування найрізноманітніших захворювань навіть на ранніх етапах розвитку.

Станіслав 12 Липень 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці. Все було добре. Дякую.
Алла 28 Червень 2024
Клініка сподобалася, звернуся ще
Ангеліна 12 Червень 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці. Все було добре. Дякую.
Вероніка 04 Червень 2024
Сподобалася клініка, все було супер.
Анонімно 23 Травень 2024
Дуже сподобалася клініка, все було добре.