Полтава
Медичний Центр Здоров’я

Медичний Центр Здоров’я

Клініка
add_box Алергологія Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
«Медичний центр здоров'я» надає повний спектр медичних послуг та залишається одним із найкращих багатопрофільних медичних центрів у Полтавському регіоні. Обладнаний найсучаснішою і високоточною апаратурою, потужний лабораторний і діагностичний центри
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Степового Фронту, 6на карті
Шевченківський

Відвідувачі «Медичного Центру Здоров'я» отримують консультації професійних лікарів. Лабораторно-діагностичне відділення оснащене сучасним обладнанням, яке дозволяє досліджувати життєдіяльність організму пацієнта за 300 показниками і оперативно отримувати точний результат огляду.

Безпечність

Цілком всі послуги безболісні і безпечні для вашого здоров'я і ваших близьких, так само дотримується 100% конфіденційність

Надійність

Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте точний і достовірний результат вчасно

Акції, спец. пропозиції

Швидке і якісне оформлення результатів аналізів допоможе вам заощадити масу часу.

На сьогодні в Центрі діють консультативне та лабораторно-діагностичне відділення, орієнтовані на людей, які вважають за краще якісні медичні послуги, високий рівень сервісу і разом з тим високо цінують особистий час.

Правильна постановка діагнозу і ефективне лікування неможливі без лабораторної діагностики. «Медичний центр здоровя» оснащений власною лабораторією, яка проводить повний спектр досліджень - загальноклінічні, імунологічні, біохімічні, гормональні, бактеріологічні та ПЛР-дослідження .

Велика увага приділяється преаналітичного етапу-забір крові здійснюється за допомогою вакуумних систем з використанням індивідуального штрих-кодування. Роль людського фактора нівелюється завдяки «закритим тест-системам» і автоматичним аналізатора, що передають результати досліджень он-лайн в єдину електронну базу. Точність досліджень становить 99,8%.

Близько 80% результатів усіх досліджень видаються в той же день! Лабораторія регулярно проходить як внутрішні контролі якості, так і зовнішні, в т.ч. міжнародні.

Інформаційна підтримка здійснюється співробітниками реєстратури та колл-центру

Переваги Медичного центру «Здоров’я»:

• постійно впроваджуються нові, сучасні методи діагностики і лікування
  • розширюється матеріально-технічна база
  • співробітники підвищують свій професійний рівень
  • розвиваються нові напрямки, що дозволяє провести повноцінне обстеження та призначити необхідну терапію