Медичний онлайн-хаб

Зручні рішення для вашого здоров'я

DOC.UA iconDOC.UA icon_2

Завантажуйте наш додаток, щоб ми були ближче

Світ навколо нас активно діджиталізується і стає доступним на відстані одного кліку. Doc.ua – тепер у вашому смартфоні у вигляді зручного додатку. З ним медицина для українців стане більш доступною, зрозумілою та зручною.

doc.ua application backgroundanimated chemistry icon
animated chemistry icon
Наш сервіс безкоштовний для пацієнтів

Ми працюємо без прихованих націнок і комісій. Ви платите тільки клініці за надані вам послуги.

У нашому call-центрі працюють лікарі

У нашому call-центрі працюють оператори з медичною освітою, які допоможуть вам вибрати кращого фахівця.

Ваші дані в цілковитій безпеці

Ми гарантуємо Вам конфіденційність Ваших даних. Ваша персональна інформація використовується тільки для запису.

© Doc.ua, 2021  Использование материалов разрешено только при наличии активной ссылки на источник

Doc.ua — медичний онлайн-хаб, який спрощує доступ до всіх медичних послуг в режимі реального часу. З нашою допомогою пацієнти можуть знайти лікаря онлайн і записатися до нього в клініку на прийом. Нашим користувачам доступна база з більш ніж 12000 фахівців і 1800 медичних установ по всій Україні.

На сайті або в додатку Doc.ua ви можете швидко записатися до лікаря, який проведе консультацію і підбере ефективний спосіб лікування захворювання. При цьому рекомендовані медичні препарати можна замовити безпосередньо на сайті в розділі «Аптека».

Сервіс Doc.ua пропонує забронювати медичні препарати, вибравши найкращу ціну серед аптек України. В описі до ліків ви знайдете спосіб застосування і дози, фармакологічні властивості, показання та протипоказання. Отримуйте замовлення зручно: оформляйте кур'єрську доставку на препарати в вашому місті або забирайте ліки в найближчій точці видачі.

Якщо приїхати на прийом в клініку для вас важко, ви можете скористатися послугою «Виклик лікаря додому» чи «Онлайн-консультація з лікарем». Після отримання вашого звернення оператори колл-центру Doc.ua зв'яжуться з вами найближчим часом і запропонують фахівців, які можуть приїхати до вас додому або проконсультувати вас по телефону.

На нашому порталі ви знайдете перевірені відгуки пацієнтів, які раніше побували на прийомі у лікаря. Кожен відгук, залишений користувачем порталу, враховується при формуванні рейтингу. Чим вище рейтинг фахівця, тим вище його професіоналізм.

Doc.ua відрізняється величезним каталогом діагностичних центрів в будь-якому місті України - Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро та ін. Діагностичні центри пропонують широкий спектр досліджень: МРТ,, КТ,, УЗІ,, ендоскопічні методи дослідження та інші. Для швидкого пошуку центру діагностики в вашому місті використовуйте фільтри, які дозволяють відсортувати список установ за кількома параметрами: рейтингу, популярності, а також кількості відгуків та місцерозташуванням.

Також на Doc.ua представлена велика кількість лабораторій, де можна здати всі необхідні аналізи. Лабораторії пропонують широкий вибір досліджень: загальноклінічні, гематологічні, гормональні, біохімічні, алергічні, імунологічні та ін.

Ми намагаємося бути не тільки максимально зручними для вас, але також берегти ваш час і кошти, тому на сайті Doc.ua в розділі «Акції» представлені спеціальні пропозиції на медичні послуги, прийом лікарів, комплексні обстеження і пакетні послуги.

Записуйтеся на прийом до лікаря, на аналізи або діагностику через Doc.ua, адже разом з нами медицина стає простою, зручною та доступною.