Миколаїв
ua

Зручна онлайн-медицина

Найбільший ресурс для бронювання медичних послуг та пошуку товарів з аптек за кращою ціною

DOC.UADOC.UA icon_2
  • 16.000+ Лікарів
  • 4.000+ Клінік
  • 332.000+ Відгуків
  • 6.230+ Аптек
  • 650+ Лабораторій
  • 500+ Діагностичних центрів
  • Виберіть лікаря

Прийом з лікарем в клініці. Понад 16 000 кваліфікованих та перевірених спеціалістів. Обирайте:

Онлайн-консультація з лікарем не виходячи з дому!

Сотні найкращих спеціалістів в онлайн режимі, що доступні з будь-якого куточку світу!

Консультація тут і зараз

Консультація тут і зараз

Наші чергові лікарі завжди на зв’язку! Маєте нагальну потребу поспілкуватись з фахівцем? Підключайтесь та отримайте миттєву допомогу.

Запис на конкретні дату та час

Запис на конкретні дату та час

Бажаєте заздалегіль спланувати онлайн-консультацію з лікарем? Бронюйте конкретні дату та час на онлайн-консультацію.

Замовити

Бронюй ліки у декілька кліків!

Найвигідніші ціни з понад 6230+ аптек!

ПерейтиПерейти до аптеки

Запис на діагностику

Всі діагностичні центри (73)

Найбільша база діючих лікувально-діагностичних установ України. Можливість обрати і записатися на бажану процедуру із списка, без додаткових комісій

В блозі DOC.UA:

Блог DOC.UA
    Чат-бот, який допомагає вести щоденник головного болю

Чат-бот, який допомагає вести щоденник головного болю

Компанія Тева в Україні створила прості та зручні веб-інструменти для людей, які страждають на мігрень – це чат-бот Головний Бот та портал Про Головний Біль. Яка користь від цих ресурсів, якщо мігрень невиліковна? Читайте далі у нашій статті.

Чи правда, що не можна сидіти на холодному?

Чи правда, що не можна сидіти на холодному?

Чи можна захворіти на цистит, застудити нирки або придатки, сидячи на холодному? Пояснюємо з медичної точки зору та розвінчуємо міфи.

07.06.2024
    Як запобігти кандидозу: поради лікаря акушера-гінеколога

Як запобігти кандидозу: поради лікаря акушера-гінеколога

Вважається, що троє жінок з чотирьох хоч раз у житті стикаються з вагінальним кандидозом, який у побуті називають молочницею. Щоб дізнатися, чому виникає молочниця та як запобігти цьому поширеному захворюванню, ми звернулися до лікаря акушера-гінеколога.

05.06.2024
    Що робити, якщо захитує?

Що робити, якщо захитує?

Захитування не несе небезпеки для життя, проте може зіпсувати будь-яку поїздку або подорож. Зібрали лайфхаки, які допоможуть впоратися з цим станом.

05.06.2024
    DOC.Ukraine: Харків

DOC.Ukraine: Харків

Розпочинаємо знайомство з DOC.UA через міста, в яких працюємо. І сьогодні наша розповідь про Харків — місто з п’ятірки найактивніших користувачів нашим сервісом.

30.05.2024

Ставайте партнером Doc.ua!

Ви лікар, клініка, аптека чи фармвиборник? Давайте співпрацювати! Doc.ua - один з найбільших медичних сервісів України, що має багатомільйонну аудиторію.

Заповнити заявку