Ранок може бути добрим

Коли розсіл не допомагає, і організм ніяк не може зібратися, ми готові допомогти вам швидко, анонімно і професійно.
Зателефонуйте нам, і вже найближчим часом ви зможете скористатися послугою крапельниці від похмілля вдома, в офісі, у клініці.

Зателефонуйте нам, щоб проконсультуватися та записатися на послугу крапельниці від алкоголю.

Звертайся анонімно

Телефон

Відправити заявку

Цілодобово

Огляд;
Підбір препаратів;
Крапельниця;

Швидко

Організм відновиться протягом кількох годин

Анонімно

Ми гарантуємо анонімність;
Дані не передаються на роботу або в поліцію

У наші послуги входить

Оцінка стану пацієнта;
Виконання всіх медичних процедур (постановка крапельниці від алкоголю, катетера) до 2-х годин;
Необхідні медикаменти;
Рекомендації щодо подальших дій;
Цілодобова підтримка (у телефонному режимі).

В екстрених випадках

Агресивного пацієнта заспокоїмо

При психічних розладах (галюцинаціях) - заспокоїмо

При тривалому запої (понад 7 днів) або важкому стані - заберемо в стаціонар

Склад крапельниці від алкогольної інтоксикації (похмілля)

Склад крапельниці від запою вдома, повинен враховувати індивідуальні особливості пацієнта - такий підхід суттєво підвищує ефективність процедури.
Ми використовуємо препарати різних виробників, тому найменування можуть відрізнятися. Найпопулярніші: мексидол, есенціале, панангін, гептрал. Часто до складу входять: протинудотні, заспокійливі й знеболювальні медикаменти.

Для чого використовуються ці препарати?
  1. Для відновлення електролітного балансу – сольові розчини і електроліти;
  2. Для корекції дефіциту рідини і гемодилюції (розведення крові) – збалансований обсяг коригуючих розчинів;
  3. Для олуження плазми – препарати бікарбонату і гідрокарбонат натрію;
  4. Для інтракорпоральної детоксикації – розчини, що мають властивості зв’язувати, нейтралізувати й виводити токсини з кров’яного русла і позаклітинного простору;
  5. Для захисту клітин от токсичного впливу – антигіпоксанти, антиоксиданти і цітопротектори;
  6. Для корекції вітамінного балансу – вітаміни групи В, РР, С, Е;
  7. Для відновлення функцій печінки – гепатотропні препарати: гепатопротектори, жовчогінні;
  8. Для поліпшення обмінних процесів і підтримки енергетичного балансу – метаболічні препарати.

При отруєнні неякісним алкоголем лікар може посилити дію крапельниці антигістамінними препаратами, збільшити кількість сорбентів. Для позбавлення від безсоння додає снодійні склади.

Звертайся анонімно

Телефон

Відправити заявку

Чому обирають нас

Гарантія анонімності

Екстрена допомога 24/7

Акредитація МОЗ України
Лікарі - професіонали

Швидкість реагування (в Києві - 45-60 хвилин, в області 60-90 хвилин)

Можливість моніторингу пацієнта 24/7
Ефективні сертифіковані лікарські засоби

Швидка дія (протягом декількох годин)

Відгуки наших клієнтів

“Ніколи не думала, що доведеться звертатися до наркологів, адже у нас пристойна родина. Але минулого тижня чоловік в гостях випив віскі, який виявився підробленим. Отруєння було моторошним. Добре, що у вас є послуга виклику нарколога на будинок. Лікарі поставили крапельницю, ввели підтримуючі і відновлюючі препарати, буквально повернули людини до життя. Спасибі вам.”

14 вересня

“Викликав лікарів клініки додому для батька, у нього був запій, в результаті якого почалася інтоксикація організму. Фахівці відреагували дуже швидко, були у нас вже через 30 хвилин після оформлення виклику, одразу приступили до огляду і лікування. Батькові поставили дві крапельниці, виписали ліки, залишили всі необхідні препарати, дали докладні рекомендації.”

14 вересня

“Наркологи цього центру допомогли мені вийти із запою і уникнути негативних наслідків для організму, які могли розвиватися при інтоксикації. Лікарів для мене викликала дружина. Вони допомогли мені вийти з триденного запою, поліпшили самопочуття, призначили ефективне лікування. Уже через день після процедур відчував себе дуже добре, не було ніякого похмільного синдрому.”

14 вересня

“После Н.Г. батя ушел в очередной запой. Сил не было больше на это смотреть! Из нормального человека он превращается в монстра! На этот раз ему было очень плохо ! Мы вызвали врача на дом . Приехал очень приятный доктор и долго с ним разговаривал. И , О чудо- он согласился, все прошло благополучно . С тех пор в доме тишина и покой! Спасибо вам огромное!!! ”

14 вересня

“Викликав наркологів на будинок для дружини. Перебрала з дівчатами на вечірці. Довелося відкачувати. Дякую за оперативність хлопці, вдячний вам за те що зробили все швидко і без зайвої "води"”

Популярні питання

Як довго чекати лікаря?

Як правило, по Києву приїзд - 45-60 хвилин, по області - 60-90 хвилин.

Які послуги входять у вартість виведення з запою вдома?

Виїзд фахівця в штатному порядку або бригади лікарів швидкої допомоги;

Оцінка стану пацієнта;

Необхідні медикаменти;

Рекомендації щодо подальших дій;

Цілодобова підтримка (у телефонному режимі).

При штатному викликові лікаря супровід в стаціонар клініки оплачується окремо.

Де краще проводити процедуру зняття алкогольної інтоксикації?

Якщо запій триває до 7 днів і стан людини не критичний - можна прокапати від алкоголю вдома.

Якщо запій триває понад 7 днів і загальний фізичний і психічний стан сильно погіршилися, краще почати лікування від алкогольної залежності на стаціонарі.

Чи можна отримати консультацію телефоном??

Так

Чи можна закодувати вдома??

Ні, процедура кодування відбувається тільки при стаціонарному лікуванні

Чи приїжджає на виклик медсестра??

Ні, приїжджає тільки лікар-нарколог або лікар-нарколог і фельдшер (при виклику бригади)