Клініка «ОН Клінік Полтава» дитяче відділення

Медичний центр
Лицензия МОЗ Украины № 1043 от 05.05.2020
Гастроентерологія, Дерматологія, Неврологія, Педіатрія
  • Дитяча кімната,

Медичний центр «ОН Клінік Полтава» дитяче відділення надає можливість отримати кваліфіковану медичну допомогу від досвідчених фахівців. Діагностичні дослідження лікарі проводять на сучасному і безпечному обладнанні ще

• Нд: 9:00-13:00

пр. Першотравневий, 18-А. На карті

Октябрьский

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «ОН Клінік Полтава» дитяче відділення працює за європейськими стандартами якості. Саме в цьому центрі вашій дитині нададуть широкий спектр медичних послуг на вищому рівні.

Спеціалізація

У медичному центрі зможуть надати допомогу в таких напрямках медицини, як:

• педіатрія;
  • гастроентерологія:
  • неврологія;
  • дерматовенерологія.

Лікарі

Лікарі клініки є висококваліфікованими фахівцями, які постійно підвищують свій рівень знань на різних курсах, майстер-класах, семінарах, науково-практичних конференціях. Це дозволяє лікарям застосовувати сучасні та дієві методики лікування захворювань.

Ваші діти більше не будуть боятися ходити на прийом до лікаря, тому що у кожного лікаря клініки є свій індивідуальний підхід до маленьких пацієнтів.

Устаткування

У центрі використовуються інноваційні зарубіжні технології для діагностичних досліджень, які повністю безпечні для дітей. За допомогою цих технологій, фахівці швидко діагностують патологічні зміни в організмі дитини, а це в свою чергу дозволяє призначити якісну схему лікування.

Переваги

Крім цього, дитяче відділення «ОН Клінік Полтава» має ще багато переваг. До них відносяться: комфортні умови, наявність ігрової зони для малюка, цілодобова запис на консультацію та діагностику. Ігрова зона для малюка відмінно справляється із завданням відвернути дитини від атмосфери лікарні, а попередній запис по максимуму заощадить час батьків, адже їм більше не потрібно чекати своєї черги на прийом.

Уберегти дитину від проблем зі здоров'ям може уважність батьків і регулярні консультації дитячих лікарів. Хвороба або будь відхилення здоров'я від норми, вчасно помічені педіатром, легше піддаються лікуванню і мінімально турбувати маленького пацієнта.