Полтава
«ОН Клінік Полтава» дитяче відділення

«ОН Клінік Полтава» дитяче відділення

add_box Гастроентерологія Дерматологія Неврологія Офтальмологія Педіатрія Вакцинація
Дитяча кімната
Медичний центр «ОН Клінік Полтава» дитяче відділення надає можливість отримати кваліфіковану медичну допомогу від досвідчених фахівців. Діагностичні дослідження лікарі проводять на сучасному і безпечному обладнанні
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)на карті
Шевченківський

Медичний центр «ОН Клінік Полтава» дитяче відділення працює за європейськими стандартами якості. Саме в цьому центрі вашій дитині нададуть широкий спектр медичних послуг на вищому рівні.

Спеціалізація

У медичному центрі зможуть надати допомогу в таких напрямках медицини, як:

• педіатрія;
  • гастроентерологія:
  • неврологія;
  • офтальмологія;
  • дерматовенерологія.

Лікарі

Лікарі клініки є висококваліфікованими фахівцями, які постійно підвищують свій рівень знань на різних курсах, майстер-класах, семінарах, науково-практичних конференціях. Це дозволяє лікарям застосовувати сучасні та дієві методики лікування захворювань.

Ваші діти більше не будуть боятися ходити на прийом до лікаря, тому що у кожного лікаря клініки є свій індивідуальний підхід до маленьких пацієнтів.

Устаткування

У центрі використовуються інноваційні зарубіжні технології для діагностичних досліджень, які повністю безпечні для дітей. За допомогою цих технологій, фахівці швидко діагностують патологічні зміни в організмі дитини, а це в свою чергу дозволяє призначити якісну схему лікування.

Переваги

Крім цього, дитяче відділення «ОН Клінік Полтава» має ще багато переваг. До них відносяться: комфортні умови, наявність ігрової зони для малюка, цілодобова запис на консультацію та діагностику. Ігрова зона для малюка відмінно справляється із завданням відвернути дитини від атмосфери лікарні, а попередній запис по максимуму заощадить час батьків, адже їм більше не потрібно чекати своєї черги на прийом.

Уберегти дитину від проблем зі здоров'ям може уважність батьків і регулярні консультації дитячих лікарів. Хвороба або будь відхилення здоров'я від норми, вчасно помічені педіатром, легше піддаються лікуванню і мінімально турбувати маленького пацієнта.

Людмила 20 Лютий 2024
Дуже гарна клініка. Все супер пройшло, прекрасний комфорт у клініці.
Богдан 16 Лютий 2024
Все нормально пройшло.  Увагу надали  дівчата на рецепції, все пояснили. Будемо ще звертатися у цю клініку при потребі.
Віталій 18 Грудень 2023
 Є питання по самому сервісу у клініці. Але сама клініка в принципі непогана.
Григорій 03 Жовтень 2023
Візит пройшов добре, усе влаштувало.
Иван 13 Січень 2022
Клиника на высшем уровне - чисто, аккуратно, красиво, профессионально и пунктуально. Осталась довольна.
Філії мережі
Все клініки