Полтава
Медичний центр ОН Клінік Полтава

Відгуки про мережу клінік Медичний центр ОН Клінік Полтава

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Неврологія Оториноларингологія Офтальмологія ... ще
Медичний центр ОН клінік Полтава - це мереживий медичний заклад, що надає всім своїм пацієнтам широкий спектр медичних послуг за європейськими стандартами. Основні напрямками клініки є гінекологія, підліткова гінекологія, дерматологія, проктологія, урологія, жіноча урологія, гастроентерологія, ультразвукова діагностика і проведення лабораторної діагностики
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)на карті
Шевченківський
add_box Гастроентерологія Дерматологія Неврологія Офтальмологія Педіатрія Вакцинація
Дитяча кімната
пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)на карті
Шевченківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
35 відгуків
Станіслав 12 Липень 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці. Все було добре. Дякую.
Алла 28 Червень 2024
Клініка сподобалася, звернуся ще
Ангеліна 12 Червень 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці. Все було добре. Дякую.
Вероніка 04 Червень 2024
Сподобалася клініка, все було супер.
Анонімно 23 Травень 2024
Дуже сподобалася клініка, все було добре.
Дарія 23 Травень 2024
Сподобалася клініка. Комфортне перебування було у цій клініці й хороше обслуговування.
Руслана 08 Травень 2024
Дуже комфортна клініка.
Тарас 23 Квітень 2024
Чудова клініка. Зручна, комфортна та сучасна, є все необхідне. Немає абсолютно ніяких нарікань до цієї клініки.
Христина 19 Квітень 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Руслана 14 Квітень 2024
Чудова клініка, чиста, привітний персонал