Клініка Центр неврології Літвіненко клінік

Клініка
Ліцензія № 37, видана згідно наказу Міністерства охорони здоров'я №520 від 21.03.2018р.
Неврологія, Реабілітологія

Lytvynenko Clinic - це сучасний центр неврології та реабілітації. Для лікування і реабілітації пацієнтів тут використовують тільки саме сучасне обладнання і перевірені, безпечні технології. Ефективність яких доведена в Європейських країнах світу ще

• Нд: вихідний

вул. М. Дмітрієва, 6Д. На карті

Октябрьский

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

У Центрі неврології і реабілітації ефективно позбавляють від широкого спектра неврологічних захворювань, болю в спині і хребті, а також допомагають відновити повноцінне життя після інсульту.

Що відрізняє Центр неврології та реабілітації Lytvynenko Clinic:

• Використання БОС - ексклюзивного обладнання з біологічним зворотним зв'язком.
  • Ефективне безопераційне лікування больових симптомів.
  • Всі нейроманіпуляціі проходять під ЕОП-контролем максимально безпечно.
  • Використовувані методи лікування - виключно перевірені і визнані в Європі.
  • Реалізація світового досвіду на чолі з провідним неврологом Полтави.
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта і ретельна розробка плану лікування в кожному конкретному випадку.
  • Допомога в поверненні до активного життя навіть пацієнтам з тривалим терміном захворювань.
  • Діагностика і успішне лікування багатющого спектра неврологічних захворювань.

Отличный врач и очень приятная девушка - Глаговская Ярослава Юрьевна. Специалист, как мне кажется, достойный!

Андрей, 21.12.2020

Лікарка Невролог приділила достатньо часу, уважно мене обстежила, призначили лікування та надала необхідні для мене обстеження. Дуже поважно ставляться до пацієнта, лікарка фахова та професійна людина. Рекомендую всім

Наталья, 18.08.2020

Все устроило. Хорошая, качественная и квалифицированная консультация.

Аноним, 24.07.2020

Мені дуже сподобалося. Я була перший раз. Але буду ще звертатися, якщо буде потрібно.

Людмила, 14.05.2020

Все отлично. Хороший доктор, хорошо обращался. Все нормально.

Василь, 14.01.2020
Дивитися всі відгуки