Літвиненко клінік

Літвиненко клінік

Клініка
add_box Дерматологія Косметологія ... ще
Дерматологічний центр Lytvynenko Clinic - вузькопрофільний центр в Полтаві, який займається лікуванням широкого спектру дерматологічних захворювань, використовуючи європейські доказові методики лікування. Фахівці клініки мають профільну освіту і багаторічний практичний досвід
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. М. Дмітрієва, 6Дна карті
Октябрьский
Рейтинг клініки розраховується на основі

У Lytvynenko Clinic успішно справляються з різними проблемами здоров'я в сферах дерматоонкології, загальної дерматології, трихології, подології і естетичної дерматології.

Фахівці клініки мають профільну освіту, яка разом з багаторічним практичним досвідом, постійним вивченням сучасних європейських методик лікування, а також сучасним обладнанням, яке використовується в центрі, дозволяє успішно вирішувати навіть найскладніші дерматологічні проблеми.

Ключові переваги Дерматологічного центру Lytvynenko Clinic:

• повний спектр послуг: від вирішення важливих медичних проблем до приділення уваги естетичній стороні питання;
  • детальна первинна консультація з використанням спеціалізованого оптичного і діагностичного устаткування;
  • великий досвід застосування системної терапії для лікування важких дерматозів (вугрова хвороба, псоріаз, атопічний дерматит та інші);
  • персоналізований підхід, що забезпечує тривалу ремісію і позитивно впливає на якість життя;
  • застосування виключно інноваційних світових методик лікування.
  • сучасне дороге фотообладнання для лікування хронічних і гострих дерматозів з сертифікованими лампами Philips;
  • широкий спектр терапевтичних і доглядових методик для усунення проблеми з медичної та естетичної сторони;
  • фундаментальна освіта в дерматології у всіх фахівців естетичного спрямування.
Перевірені відгуки про клініку
Валерій 09 Квітень 2020
Привітний персонал зустріли пояснили все. Всім задоволений. Прийом мене задовільнив.
Ольга 27 Січень 2020
Ввічливо, прийшло чекати хвилин 20. Сенс запису тоді втрачається.
Філії мережі
Все клініки