Центр гінекології та урології LYTVYNENKO CLINIC

Клініка Центр гінекології та урології LYTVYNENKO CLINIC

add_box Гінекологія Урологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. М. Дмітрієва, 6Дна карті
Октябрьский
Рейтинг клініки розраховується на основі

Центр чоловічого і жіночого здоров'я Lytvynenko Clinic - профільний полтавський центр, який займається лікуванням широкого спектру захворювань в сферах урології та гінекології. Згуртована команда вузькопрофільних фахівців і досвідчених лікарів, використання новітніх методик, перевірених світовою практикою, і сучасного обладнання дозволяє успішно позбутися від найскладніших і запущених інфекцій і захворювань, а також забезпечити високий рівень медичного сервісу в регіоні.

Ключові переваги Центру чоловічого і жіночого здоров'я Lytvynenko Clinic:

• повний спектр послуг: від лікування інфекцій, які передаються статевим шляхом у чоловіків і жінок, до вирішення проблем безпліддя;
  • сучасна лабораторна діагностика з використанням перевірених методик;
  • детальна первинна консультація з використанням спеціалізованого обладнання;
  • фундаментальна освіта в гінекології і урології у всіх фахівців центру
  • денний стаціонар.

В Центрі ефективно лікують:

• інфекції, що передаються статевим шляхом;
  • нетримання сечі, затримку сечі;
  • простатит, уретрит, аденому;
  • захворювання шийки матки;
  • порушення менструального циклу;
  • безпліддя;
  • підозри на онкологічні захворювання.

Також в Центрі чоловічого і жіночого здоров'я доступні професійні консультації уролога, гінеколога, онкоуролога, мамолога.

Перевірені відгуки про клініку
Філії мережі