Полтава
«Урологічний центр доктора Решетнікова»

«Урологічний центр доктора Решетнікова»

Клініка
add_box Андрологія Урологія ... ще
«Урологічний центр доктора Решетнікова» — це спеціалізований медичний заклад, який надає діагностичні та лікувальні послуги з урології та андрології. У центрі займаються лікуванням аденоми простати, циститу, пієлонефриту, простатиту, чоловічого безпліддя та ін. Проводять дистанційну ударно-хвильову літотрипсію (дроблення каменів в нирках, сечоводі, сечовому міхурі)
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Миколи Дмитрієва, 6дна карті
Шевченківський

«Урологічний центр доктора Решетнікова» — професійна діагностика, лікування і профілактика урологічних захворювань. У центрі працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом успішного лікування захворювань жіночої та чоловічої сечостатевої системи.

«Урологічний центр доктора Решетнікова» надає такі діагностичні та лікувальні послуги:

• консультація фахівця;
  • УЗД (нирки, сечовий міхур, простата, залишкова сеча);
  • лабораторні дослідження;
  • виїзд лікаря до пацієнта додому;
  • ударно-хвильова терапія;
  • дистанційна ударно-хвильова літотрипсія (ультразвукове дроблення каменів в нирках, сечоводах без наркозу);
  • лазерне лікування;
  • мікрохвильова терапія;
  • електрофорез;
  • ЛОД-терапія;
  • ін'єкційна терапія.

Сучасні методи і високотехнологічне обладнання центру дозволяють проводити лікування та діагностику на найвищому рівні.

В «Урологічному центрі доктора Решетнікова» фахівці займаються лікуванням таких захворювань:

• аденома простати;
  • цистит;
  • пієлонефрит;
  • сечокам'яна хвороба;
  • нефрит;
  • уретрит;
  • вроджені патології сечостатевої системи;
  • чоловіче безпліддя;
  • простатит;
  • фімоз.

Переваги «Урологічного центру доктора Решетнікова» — сучасні методи лікування, професіоналізм фахівців, доступні ціни, комфортні умови і персональний підхід до кожного пацієнта.

Павло 23 Лютий 2024
 Сподобалося у клініці. Не в вперше уже відвідую цю клініку. Сподобалося те що у клініці є позитивний прогрес, є нова апаратура - це дуже радує.
Микола 06 Лютий 2024
Сподобалася сама клініка, а також умови та  відношення до пацієнтів.
Сергій 24 Січень 2024
Тільки позитивні відгуки.
Валентин 16 Січень 2024
У клініці чисто, прибрано, ввічливо. Я задоволений візитом.