Черкаси
«ОН Клінік» в Черкасах

«ОН Клінік» в Черкасах

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія Неврологія ... ще
«ОН Клінік» в Черкасах — це сучасний медичний центр, головний принцип якого - здоровий і задоволений пацієнт. Центр підходить комплексно до обстеження та лікування своїх пацієнтів, які мають можливість отримати консультації досвідчених фахівців, інструментальну і лабораторну діагностику найвищої якості
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Чехова, 43на карті
Черкасская область

«ОН Клінік» в Черкасах  — медичний центр, в який пацієнти можуть звернутись з проблемами з проктології, урології, гінекології, гастроентерології, дерматології, хірургії, ендокринології, сімейної медицини, неврології, отоларингології, трихології, кардіології, УЗД, ендоскопії. Крім цього, в центрі діє відділення фізіотерапії та лабораторія, тому пацієнти мають можливість в одному місці пройти повне комплексне обстеження і отримати належне лікування.

З 1 вересня 2021 року в мережі медичних центрів «ДокторПРО» відбувся ребрендинг та центри було перейменовано в «ОН Клінік». В корпорації медцентрів «ОН Клінік» в Україні налічується 20 медцентрів та 10 лабораторних пунктів

У «ОН Клінік» надають послуги досвідчені фахівці, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації і відвідують профільні конференції та семінари. Крім того, медцентр оснащений сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням.

У медичному центрі «ОН Клінік» в Черкасах проводять такі унікальні для регіону послуги:

• безопераційне лікування геморою;
  • лікування ерозії шийки матки за допомогою радіохвильової терапії;
  • дезартерізація гемороїдальних вузлів;
  • лікування еректильної дисфункції і простатиту;
  • лікування псоріазу без застосування гормонів;
  • ударно-хвильова терапія в урології;
  • енцефалографія
  • склеротерапія
  • тропоколагенова терапія
  • плазмоліфтинг хребта та суглобів
  • Check-Up (комплексна діагностика організму). Пацієнту, який вирішив скористатися пакетом Check-Up, не потрібно чекати своєї черги - особистий адміністратор проводить його на всі процедури і консультації. Результати аналізів висилаються пацієнтові на електронну пошту.

Склеротерапія - це безопераційна процедура, коли лікар вводить у вену спеціальний препарат «Склерозант», який призводить до склеювання стінок судин та швидкого терапевтичного результату. Склеротерапія проводиться амбулаторно, не потрібна анестезія, відсутні післяопераційні шрами та біль.Процедуру проводить досвідчений хірург.

У відділенні травматології наявна нова послуга - тропоколагенова терапія в лікуванні суглобів та хребта.
Суть - введення колагену нового покоління : міжсуглобове, навколосуглобове, паравертебральне. Терапія забезпечує протизапальний та знеболювальний ефект, відновлення біомеханіки руху, структурне заміщення дефіциту колагену, стимуляцію фібробластів до репарації.
Введення проводить досвідчений лікар - травматолог вищої категорії Островський Олександр Вікторович.

Клініка дбає про рівень своїх послуг за допомогою служби контролю якості. Комфортні умови, досвідчені фахівці, доступні ціни та високоякісні послуги - головні переваги медичного центру «ОН Клінік» в Черкасах.

З 01.03.24 діє знижка 10% на всі послуги для військових.

Аліна 18 Квітень 2024
Дівчата на рецепції дуже приємні, все чітко та зрозуміло пояснюють. Взагалі враження про цю клініку залишилися дуже комфортні та приємні.
Руслан 08 Квітень 2024
Дуже довго чекали свій прийом
Тетяна 04 Квітень 2024
Клініка сподобалася, все пройшло нормально, все було гаразд.
Галина 27 Березень 2024
Дуже сподобалася ця клініка. Все було добре у цій клініці.
Костянтин 25 Березень 2024
Клініка сподобалася, все пройшло дуже добре.