Кардіологи в Тернополі

3.1
Лікар Терапевт, Кардіолог Колбаса Надежда Михайловна на Doc.ua
5 років досвіду
Дорослі
Лікар спеціалізується на терапії і кардіології. Проводить кардіограму, холтерівське моніторування, тонометрію, оцінку стану дихальної, сечовидільної, серцево-судинної, імунної системи, органів шлунково-кишкового тракту та суглобів
Оксфорд Медікал на просп. С. Бандери
Повторний огляд лікаря (не на курсі лікування) 300 грн.
просп. С. Бандеры, 41на карті
Медичний центр Оксфорд Медікал Тернопіль
Повторний огляд лікаря (не на курсі лікування) 300 грн.
ул. Качали, 5на карті
2.8
Лікар Кардіолог Вівчар В'ячеслав Петрович на Doc.ua
4 років досвіду
Дорослі
Лікар спеціалізується на лікуванні гіпертонічної хвороби, гіпотензії, аритмії, ішемічної хвороби серця, серцевої недостатності, ендокардиту, міокардиту, перикардиту, стенокардії, кардіоміопатії, кардіосклерозу. Виконує ЕКГ та холтерівське моніторування
Медичний центр Оксфорд Медікал Тернопіль
Повторний прийом - 300 грн.
ул. Качали, 5на карті
Лікар-кардіолог вищої категорії
Лікар Кардіолог Назвальський Богдан Володимирович на Doc.ua
32 років досвіду
Дорослі
Богдан Володимирович — лікар-кардіолог вищої категорії. 1984 року закінчив Тернопільський медичний інститут і 2011 року отримав підтвердження вищої кваліфікаційної категорії за спеціальностю — кардіологія. Лікує аритмію серця, ревматичну хворобу серця, стенокардію, пролапс мітрального клапана, ішемічну хворобу серця, атеросклероз, артеріальну гіпертензію та ін. захворювання серця і судин.
4.3
Лікар Кардіолог, Терапевт Творко Вадим Михайлович на Doc.ua
23 років досвіду
Дорослі
Вадим Михайлович — головний лікар МЦ «Паракліт». Лікар кардіолог вищої категорії, лікар терапевт вищої категорії, автор та співавтор більше 60 наукових праць. Допомагає пацієнтам з аритмією, артеріальною гіпертензією, вегетососудинною дистонією, інфарктами міокарда, ішемічною хворобою серця та ін. Лікар є учасником та делегатом щорічних національних та міжнародних конгресів («Ліки і життя», «Національний конгрес кардіологів України», «Антибіотикотерапія», «Школа інсульту»), учасник освітнього проекту для лікарів «Академія інсульту», учасник багато центрового всеукраїнського дослідження «ProlongER ІІ».
4.3
Лікар Лікар функціональної діагностики, Кардіолог Прохоровський Юрій Станіславович на Doc.ua
18 років досвіду
Дорослі
Лікар фукціональної діагностики, кардіолог Юрій Станіславович веде діагностику і аналіз даних діагностики. Проводить консультативний прийом з питань кардіології, діагностику та лікування кардіологічних захворювань. Серед процедур ФД, які проводить лікар: ехокардіографія (ЕхоКГ); УЗД серця; ЕКГ (ехокардіографія). Бере активну участь в медичних семінарах і конференціях, системно підвищує свою кваліфікацію. 2013 р. за рішенням атестаційної комісії при ГУОЗ Тернопільської облдержадміністрації присвоєна вища кваліфікаційна категорія з спеціальності — кардіологія.
2.9
Лікар Кардіолог Гаплик Ганна Петрівна на Doc.ua
9 років досвіду
Лікар-кардіолог, функціональної діагностики
Лікар Кардіолог Чепесюк Людмила Ярославівна на Doc.ua
18 років досвіду
NULL
Медичний центр «Мій лікар»
ул. Евгения Коновальца, 21на карті
Лікар Кардіолог Прокопович Олена Анатоліївна на Doc.ua
17 років досвіду
NULL
Інша клініка
на карті
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Показати ще 1 Лікаріautorenew