Клініка «Веселка», приватна дитяча поліклініка на пр. Червоної Калини

Поліклініка дитяча
Алергологія, Гастроентерологія, Дерматологія, Імунологія, Кардіологія, Логопедія, Неврологія, Нефрологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, Психотерапія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Це перший філіал приватної поліклініки «Веселка», що з'явився у Львові. Розташований заклад на проспекті Червоної Калини. Прийом дітей ведуть лікарі, що працюють в напрямках алергології, гастроентерології, дерматології, імунології, кардіології, неврології, ортопедії, офтальмології та ін. Спеціалісти клініки постійно проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують майстер-класи та семінари ще

• Нд: 9:00-20:00

пр. Червоної Калини, 68. На карті

Сихівський

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Дитяча поліклініка «Веселка» покликана допомагати батькам долати всі труднощі, які виникають зі здоров’ям дитини з моменту народження і до їхнього повноліття, а також уникати можливих захворювань при своєчасному зверненні та діагностуванні.

Місія, якої дотримуються в медичному закладі «Веселка» – це здорова, задоволена дитина, яка не боїться лікарів та медичних закладів. Переваги дитячої поліклініки вже оцінило понад 40 000 лояльних клієнтів і щодалі їх кількість зростає.

В закладі працює близько 100 висококваліфікованих дитячих спеціалістів, які надають своїм пацієнтам щомісяця понад 8000 медичних послуг.

Поліклініка «Веселка» представляє собою команду лікарів різних спеціальностей, які готові прийти на допомогу дітям якісно, швидко та комфортно. Також надаються педіатричні та послуги сімейного лікаря.

Лікарі вузьких спеціалізацій, які ведуть прийом в поліклініці:

• педіатр;
  • ендокринолог;
  • уролог;
  • ендоскопіст;
  • стоматолог.

В діагностичному центрі дитячої поліклініки «Веселка» можна отримати послуги з ультразвукового обстеження маленький пацієнтів.

В центрі надаються наступні послуги для дітей:

• діагностика внутрішніх органів;
  • лабораторна діагностика;
  • дитяча ендоскопія;
  • оперативне втручання (урологічні, ЛОР-операції);
  • стоматологічні послуги;
  • видача листків непрацездатності.

Крім того в закладі надаються медичні послуги для дорослого населення:

• консультація сімейного лікаря + виклик лікаря додому;
  • консультація ЛОР;
  • послуги масажу;
  • лабораторна діагностика;
  • фолікулометрія;
  • дуплексне сканування;
  • видача листків непрацездатності.

Ультразвукова діагностика на високоякісному апараті експерт-класу з наявністю постійно-хвильового доплеру, допомагає вчасно виявити захворювання на ранніх стадіях, що забезпечує успішне лікування.

Для контролю роботи головного мозку та оцінки його функціонування проводиться електроенцефалографія (ЕЕГ). Лікарі назначають її при таких показаннях:

• неврологічні порушення у дітей;
  • наслідки родових травм;
  • гіпоксії;
  • затримка мовного чи психомоторного розвитку;
  • захворювання головного мозку;
  • емоційні порушення;
  • травми голови.

Кабінет вакцинації клініки облаштований згідно стандартів МОЗ України з дотриманням усіх вимог по зберіганню та веденню контролю якості вакцин. Спеціалісти закладу працюють виключно з перевіреними європейськими виробниками вакцин: ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Бельгія) та Санофі Пастер (Франція), Ваєт Фармасеутикалс (Велика Британія), Санофі Пастер lнк., США.

При необхідності, лікарі клініки розробляють індивідуальний календар щеплень, а також проводить обов’язковий огляд перед кожною вакцинацією.

Також тут надають послуги по офтальмологічному напряму. Тренувальні офтальмологічні вправи на спеціальному обладнанні дозволяють вирішувати проблеми зору у дітей. Діють спеціально розроблені програми для лікування міопії, амбліопії, косоокості, спазму акомодації та інших захворювань.

Дитяча ендоскопія, яка надається в поліклініці: езофагогастродуоденоскопія (ВЕГДСк), внутрішньошлункова ендоскопічна pH-метрія, біопсія під час ендоскопії з патоморфологічним дослідженням, ендоскопічне видалення стороннього тіла з шлунково-кишкового каналу (при езофагогастродуоденоскопії).

В медичному закладі користуються тонким відеогастроскопом Pentax EG-2970K, який призначений для діагностики та лікування захворювань стравоходу, шлунка і проксимального відділу 12-ти палої кишки у дітей і дорослих.

Відеогастроскоп призначений як для використання при терапії (лазеротерапія, санаційні заливки), так і для проведення внутрішньопорожнинних ендоскопічних операцій: поліпектомія, коагуляція, дилятація, маркування, біопсія, видалення сторонніх тіл і т.д. Широкі можливості застосування повнорозмірних інструментів і аспірації.

Співпраця з надійною лабораторною службою є гарантією якості виконання лабораторних досліджень у поліклініці «Веселка». Серед усього іншого, тут надаються послугу забору аналізів на дому, що зустрінеш не у всіх медичних закладах.

В медичному закладі «Веселка» також надаються послуги дитячої стоматології:

• огляд стоматолога;
  • психоемоційна підготовка дитини;
  • професійна гігієна ротової порожнини у дітей;
  • профілактика захворювань;
  • терапевтичне та хірургічне лікування;
  • ортодонтія.

Великою перевагою є можливість використання медикаментозного сну.

В стінах закладу діє також відділення отоларингології, де проводяться всі ЛОР-процедури та операції під дбайливим керівництвом висококваліфікованих лікарів.

Процедури, які проводяться в ЛОР-відділенні:

• аденоїдектомія ендоскопічна;
  • видалення доброякісних новоутворень зіва і м'якого піднебіння;
  • парацентез барабанної перетинки;
  • тонзилектомія;
  • тонзилотомія;
  • тонзилотомія з аденоїдектомією ендоскопічною;
  • шунтування вух.

У відділенні дитячої урології проводять діагностику, лікування і за необхідності оперативні втручання по такому приводу:

• при фімозі (циркумцізія);
  • короткій вуздечці статевого члена (френулотомія);
  • водянці;
  • сперматоцелє;
  • при паховій килі (герніотомія);
  • при пупковій килі (операція меййо);
  • при гострому захворюванні яєчка, та ін.

Переваги медичного закладу «Веселка»:

• якісний сервіс;
  • сучасне обладнання;
  • відсутність черг;
  • кваліфікованість (компетентність) лікарів;
  • можливість комплексного огляду дитини в одному місці у зручний час (індивідуальний підхід).

Спеціалістами клініки розроблені комплексні медичні програми, спрямовані на профілактику, ранню діагностику та лікування широкого спектру захворювань. Як приклад можна навести комплекс послуг «Я народився» - програма, яка розроблена безпосередньо для малюків. А також функціонує программа «Річний догляд» - для дітей після 1 року.

Лікар дуже уважно все вислухав, дуже гарно контактував з дитиною. І відповів на всі питання.

Кирило, 26.10.2020

Дуже сподобалась клініка. Нас дуже добре прийняли, дівчата на рецепції дуже приємні. Нас все влаштувало

Софія, 23.10.2020

Кожна людина у своєму житті потрапляє у складні ситуації і шукає вирішення їх. Будучи вагітною я дізналася на УЗД про двобічну клишоногість, більше виражену справа. Не хотілося вірити в це, більшість родичів, друзів запевняли можливо це помилка. Нажаль після пологів це виявилося реальністю і хотілося швидше вирішити цю проблему. Ми шукали в Інтернеті інформацію куди їхати, до кого звернутися. Було страшно, щоб не зробити помилки, не помилитися з вибором кваліфікованого лікаря, а ще страшніше, нічого не робити. У вирушенні проблеми нам допомогла лікар-акушер-гінеколог Леве Ольга Степанівна, якій ми дуже вдячні за Кузьо Златославу Тарасівну. Після виписки з полового будинку ми одразу поїхали до Злати Тарасівни на консультацію, яка нас дуже ощасливила, сказавши, що все буде добре, все можна виправити. Злата Тарасівна дуже кваліфікований лікар і професіонал своєї справи. Ми щиро дякуємо Златі Тарасівні за не легку і професійну роботу, за такий дар від Бога. Щира, добра, привітна, переживає за кожного і підтримує у важкі хвилини, порадить, що і як робити, робить чудеса. Шановні батьки! Хто зіткнувся з такою проблемою, ми радимо лікаря Кузьо Злату Тарасівну, яка допоможе у даній ситуації. Не чекайте чуда, що це пройде само по собі, бо проходить нежить. А у важку хвилину потрібна кваліфікована допомога, порада, підтримка. Ми дякуємо Богу, що доля нас звела з Златою Тарасівною! Бажаємо її подальшої плідної праці, здоров’я, терпіння та всього найкращого. Дякуємо!!! Звертайтеся в приватну дитячу поліклініку «Веселка», де працюють професійні і кваліфіковані лікарі. Дякуємо всім за допомогу!!!

Сильвеструк Северин, 18.08.2020

В принципі задоволені, досить на пальцях розклали щодо дитини. Хороший лікар.

Ярина, 28.06.2020

Ми спізнилися на прийом до лікаря на десять хвилин, я розумію, що це наша провина. Але лікар вже встиг прийняти пацієнтів, які були записані після нас і нам довелося чекати аж на наступний прийом. Тут є частина і нашої провини. Але це не перша приватна клініка у яку ми зверталися, і там завжди, десять або п`ятнадцять хвилин лікар на нас чекав. Ми спізнилися через затори у Львові. І нам з малою дитиною довелося чекати, поки приймуть інших людей. Можливо це і назовсім провина клініки, але ми сподівалися, що нам подзвонять та запитають, чи будемо ми на прийомі! Але буквально за хвилину як ми зайшли, лікар прийняв інших людей!

Аліна, 20.06.2020
Дивитися всі відгуки