Львов
Веселка, частная детская поликлиника на пр. Красной Калины

Отзывы о клинике Веселка, частная детская поликлиника на пр. Красной Калины

Поликлиника детская
add_box Аллергология Гастроэнтерология Дерматология Иммунология Кардиология Логопедия ... еще
Парковка Детская комната Оплата карточкой Wi-Fi зона
Это первый филиал частной поликлиники «Веселка», появившийся во Львове. Расположено учреждение на проспекте Красной Калины. Прием детей ведут врачи, работающие в направлениях аллергологии, гастроэнтерологии, дерматологии, иммунологии, кардиологии, неврологии, ортопедии, офтальмологии и др. Специалисты клиники постоянно проходят курсы повышения квалификации, посещают мастер-классы и семинары
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled вс : 9:00 - 20:00
пр. Красной Калины, 68на карте
Сиховский
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
79 отзывов
Артем 14 Апрель 2024
Клініка гарна, чиста, світла. Лікар, Гнус Олександр, приємний, швидко знайшов підхід до дитини, ніяких зауважень не було, візитом в клініку задоволені
Юрій 13 Апрель 2024
Прийняли вчасно. Все пройшло супер, залишився задоволеним.
Дем'ян 12 Апрель 2024
Дуже гарна клініка, все було класно у цій клініці.
Ніка 08 Апрель 2024
Алерголог Шнира-Очич Катерина Володимирівна, хороший лікар, від якої отримала гарну консультацію.
Софія 08 Апрель 2024
Часто користуємося послугами цієї клініки, клініка ця нам дуже подобається.
Сергій 03 Апрель 2024
Клініка сподобалася, все добре було у цій клініці. Рекомендую.
Тетяна 25 Март 2024
Хороша клініка, все пройшло суперово.
Дарина 22 Март 2024
Клініка сучасна, модна, гарний персонал
Анна 20 Март 2024
Дуже сподобалася клініка.
Юліан 16 Март 2024
Ввічливий, приємний персонал, мені дуже сподобалось, скажу відверто, напевне людяність та щирість, що коли закапали очі, ми мали вийти, погуляти якийсь час, я підійшла запитати, чи повинна оплатити за консультацію зараз, бо розумію, що консультація коштує чималу суму, й почувши у відповідь, що ні, тільки після повного обстеження, на при кінці, я була вражена такою довірою в наш час! Клініка орієнтована як на дорослих, так і на дітей, згадуючи свої дитячі походи у лікарню, це дуже різні речі, наразі малеча йде до цієї клініки без страху, й виходить з посмішкою - мала можливість бачити це на власні очі, очікуючи коли подіють краплі що капали в оченята. Одним словом, я залишилась дуже приємно вражена візитом.
5 6 7 8 chevron_right
Филиалы сети