Отзывы о клинике Веселка, частная детская поликлиника на ул. Щирецькой

Поликлиника детская
Гинекология, Дерматология, Неврология, Ортопедия, Оториноларингология, Офтальмология, Педиатрия, УЗ-диагностика еще

ул. Щирецкая, 36 (возле СК Олимп). На карте

Железнодорожный

Була сьогодні на прийомі у лікаря уролога Собечко Роман Григоровича у дит. поліклініці Веселка лікар розумний ввічливий приємно спілкуватися з ним рекомендую.

Олег, 02.03.2021

Все ніби гаразд, але ми прийшли на одинадцяту і чекали хвилин п`ятнадцять. Це трохи насторожило. Лікар, не багатослівна і не привітна. У кожного є свої фактори. Але це маленька дитина, а ти щось говориш до неї, а вона мовчить! Не знаю, можливо так має бути!

Мая, 04.12.2020

Лікар Костюк П.В. поставив не вірний діагноз! Довелося вночі везти дитину в іншу лікарню.

Матвей, 19.11.2020

Чисто і зручно, але досить мало місця! І якщо довго очікувати, немає чим забавити дитину.

Тимофей, 07.11.2020

Сподобалось, що дуже уважний лікар, оглянула дитину, надала досить корисні рекомендації.

Иван, 07.11.2018

В клініці чисто, всі уважні, не потрібно чекати.

Анна, 16.03.2018

Все хорошо, уже не первый раз посещаем клинику.

Святослав, 13.03.2018

Комфортна клініка, все добре, все підійшло, все гаразд.

Данило, 24.01.2018

Клініка нам дуже подобається, гарний сервіс.

Меланія, 28.12.2017

Гарна клініка, приємний лікар. Клініка тепла, зручно.

Андрій, 01.12.2017

Клініка дуже гарна, чисто. Квалфікований персонал, чудовий кваліфікований лікар, Андрусайко Наталя, який дуже компетентно пояснив всі запитання, дав відповіді, дуже гарно, обережно, чисто оглянув дитину. Взагалі в клініці все чисто, охайно, дуже хороша поліклінка, і персонал. Всі відповіді на email , результати аналізів, все дуже добре, високого класу.

Милана, 25.11.2017

Ми не перший раз в клініці, тому все підходить.

Марко, 04.11.2017

В роботі лікаря та клініки все влаштувало.

Виктория, 25.08.2017

Все по комфорту понравилось, единственное, что мы записывались к одному специалисту, а попали к другому.

Мелані, 09.08.2017

Клініка дуже хороша, персонал привітний.

Ангелина, 07.07.2017

Все ідеально, єдиний мінус, що на сайті погано вказано адресу, тому что адреса - це весь комплекс "Південний", а там дуже багато всього і ми з трудом знайшли. Шукали ми довго. Якось би на карті вказували, з якого боку "Південного", то було б краще. А все решта - ідеально.

Диана, 23.02.2017