Львів
«Веселка», приватна дитяча поліклініка на вул. Щирецькій

Відгуки про клініку «Веселка», приватна дитяча поліклініка на вул. Щирецькій

Поліклініка дитяча
add_box Гінекологія Дерматологія Неврологія Ортопедія Оториноларингологія Офтальмологія ... ще
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Це філіал львівської дитячої приватної поліклініки «Веселка», розташований в Залізничному районі. Тут маленьких клієнтів приймають лікарі, які працюють в напрямках педіатрії, отоларингології, ортопедії, неврології, дерматології, гінекології, офтальмології. Кваліфіковані спеціалісти проводять також УЗ-діагностику. Лікарі поліклініки «Веселка» використовують в роботі сучасну апаратуру і регулярно проходять тренінги і майстер-класи, а завдяки індивідуальному підходу до кожної окремої дитини, пацієнти почуваються природно у стінах поліклініки
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 20:00
вул. Щирецька, 36 (поблизу СК Олімп)на карті
Залізничний
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
74 відгуки
Маркіян 29 Липень 2024
Все чудово, клініка нагадує о прийомі, прийом відбувся по запису, я задоволена візитом
Оксана 10 Липень 2024
Клініка сподобалася, все було на найвищому рівні, все просто супер пройшло. Дуже хороші лікарі у цій клініці, дійсно все дуже сподобалося.
Марія 13 Червень 2024
Усе пройшло професійно, доступно пояснено, мені сподобалось.
Андріана 10 Червень 2024
Нам дуже сподобалася клініка. Все пройшло чудово. Атмосфера у клініці просто суперова.
Юлія 07 Червень 2024
Софія-Валерія Мірошнікова - дуже приємний лікар, клініка супер, не перший раз в клініку зверталась, тому я задоволена
Назарій 21 Травень 2024
Клініка гарненька, чиста, персонал дуже привітний, клініка сподобалася
Олег 20 Травень 2024
Все було добре, дякую, записалися на повторний візит.
Анастасія 07 Травень 2024
Клініка дуже комфортна та зручна. Сервіс обслуговування просто суперовий. Нам все дуже сподобалося у цій клініці.
Тетяна 25 Квітень 2024
Клініка нам дуже сподобалася. Персонал у клініці хороший та ввічливий, візит наш пройшов дуже добре.
Олена 09 Квітень 2024
Клініка дуже сподобалася, дуже комфортно було у цій клініці.
5 6 7 8 chevron_right
Філії мережі