Львів
Поліклініка Веселка на Рясному

Відгуки про клініку Поліклініка Веселка на Рясному

Поліклініка дитяча
add_box Акушерство Алергологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Гомеопатія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Перша приватна спеціалізована дитяча поліклініка ВЕСЕЛКА® відкрилась 22 лютого 2015 року у Львові. З цього дня розпочалась історія розвитку мережі медичних центрів під веселковим крилом пташки Зорени – оберегом усіх ВЕСЕЛОК. Батьки довіряють нам найцінніше – здоров’я дітей. Ми цінуємо цю довіру. Щодня допомагаємо дітям бути здоровими. Виконуємо свої обов’язки якісно й швидко. У кожному конкретному випадку обираємо найменш травматичні та найбільш ефективні методи лікування. У роботі ми керуємось принципами виключно доказової медицини. Пропагуємо профілактичні заходи та здоровий спосіб життя. Ми беремо на себе соціальну відповідальність, надаючи знижки на медичні послуги незахищеним верствам населення: дітям з особливими потребами, дітям-сиротам, дітям учасників АТО та багатодітним сім’ям.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 20:00
вул Професора Ковалика, 1ана карті
Шевченківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуків
Володимир 22 Квітень 2024
Все мене влаштувало, лікар все зробив добре, дякую.
Тетяна 09 Квітень 2024
Лікар Руцький Павло Валерійович уважний, вивчив всі мої довідки та зробив прийом як я сподівалась. Все пройшло добре
Владислав 25 Лютий 2024
Все дуже сподобалося. У цій клініці чисто та красиво.
Вікторія 31 Січень 2024
Все добре пройшло, ніяких нарікань немає. У клініці чисто, світло, тепло, всі ввічливі.
Оксана 01 Січень 2024
Сподобалось у клініці, стоянка є. Все супер пройшло, нема  жодних негативних відгуків.
Євеліна 15 Листопад 2023
Клініка прекрасна, чудова, все підходить
Філії мережі
Все клініки