Львів
«Веселка», дитяча поліклініка на пр. Чорновола

Відгуки про клініку «Веселка», дитяча поліклініка на пр. Чорновола

Поліклініка дитяча
add_box Алергологія Гастроентерологія Дерматологія Імунологія Кардіологія Логопедія ... ще
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Це філіал львівської дитячої приватної поліклініки «Веселка», розташований в Шевченківському районі. Тут маленьких клієнтів приймають лікарі, які працюють в напрямках педіатрії, отоларингології, ортопедії, неврології, дерматології, гінекології, офтальмології. Кваліфіковані спеціалісти проводять також УЗ-діагностику. Лікарі поліклініки «Веселка» використовують в роботі сучасну апаратуру і регулярно проходять тренінги і майстер-класи, а завдяки індивідуальному підходу до кожної окремої дитини, пацієнти почуваються природно у стінах поліклініки
access_time_filled пн - нд : Цілодобово
пр. Чорновола, 43ана карті
Шевченківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
30 відгуків
Вікторія 23 Квітень 2024
На прийомі все було добре. Лікар, Брунець Віра, сподобалася. В клініку зверталися вже не перший раз, персонал клініки завжди привітний.
Софія 08 Квітень 2024
Дуже довго шукали нейрохірурга Микитин Тараса, й дуже зраділи, що змогли потрапити до нього на консультацію.
Олег 08 Квітень 2024
Дуже сподобалася клініка. Доволі зручно було у цій клініці, зразу  все пояснили та доступно розказали.
Емілія 01 Квітень 2024
Лікарка Колодій Оксана дуже гарний та професійний фахівець. Візит пройшов чудово
Оксана 26 Березень 2024
Все пройшло добре, дякую.
Анна-Софія 24 Березень 2024
Візит лікаря пройшов добре. Все дуже сподобалося.
Юлія 23 Березень 2024
Сподобалася клініка, все пройшло добре.
Олена 21 Березень 2024
Ми регулярно відвідуємо дану клініку, часто користуємося послугами саме цієї клініки. Ця клініка дуже нам подобається.
Сергій 11 Березень 2024
Чемний, компетентний персонал, комфортно, все сподобалося в клініці, дякую.
Владислав 25 Лютий 2024
У клініці чисто, гарно, спокійно. Дуже сподобалося, комфортно було. На рецепції дівчата дуже хороші, привітні, уважні. Все дуже добре пройшло, задоволені залишилися клінікою.
1 2 3
Філії мережі