Львів
Поліклініка Веселка на вул. Широка

Поліклініка Веселка на вул. Широка

Поліклініка дитяча
add_box Алергологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія Офтальмологія ... ще
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Мережа медичних центрів ВЕСЕЛКА® працює з 2015 року. Ми переконані, що здоров’я країни починається зі здоров’я сім’ї. Наша місія – щаслива та здорова сім’я, де дбають про здоров’я з перших кроків та вважають лікаря своїм товаришем.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 20:00
Львів, вул. Широка, 68 ана карті
Залізничний
0.0

Перша поліклініка ВЕСЕЛКА® відкрилась 22 лютого 2015 року у Львові. Ця дата стала початком історії розвитку мережі медичних центрів, які діють під веселковим крилом пташки Зорени - оберегом всіх ВЕСЕЛОК.

Пацієнти довіряють нам найцінніше - здоров'я своєї сім'ї. Ми цінуємо цю довіру і допомагаємо дітям та дорослим залишатися здоровими кожен день. Надаємо послуги якісно та оперативно. Ми обираємо найменш травматичні та ефективні методи лікування для кожного пацієнта, керуючись принципами доказової медицини. Пропагуємо профілактичні заходи та здоровий спосіб життя.

Мережа поліклінік Веселка® має багато локацій по всьому Львові, що забезпечує зручний доступ до медичної допомоги для всіх жителів міста. Незалежно від вашого місця проживання, ви зможете з легкістю скористатися нашими послугами.

Наші локації:

• Львів, пр. Червоної Калини, 68
  • Львів, вул. Щирецька, 36
  • Львів, пр. Чорновола, 43а
  • Львів, вул Професора Ковалика, 1а
  • Львів, вул. Широка, 68а
  • Новояворівськ, вул. Шептицького, 3

Незалежно від вашої потреби - чи це профілактичне обстеження, консультація лікаря чи оперативне лікування - ми готові надати вам якісну та професійну медичну допомогу в будь-який час.

Ми беремо на себе соціальну відповідальність, надаючи знижки на медичні послуги незахищеним верствам населення, зокрема дітям з особливими потребами, дітям-сиротам, дітям учасників АТО та багатодітним сім'ям.

Філії мережі
Все клініки