Івано-Франківськ
Лікар Кардіолог Цебрик Галина Миколаїіна на Doc.ua

Відгуки про Цебрик Галина Миколаїіна

Лікар-кардіолог з досвідом роботи більш, ніж 30 років. Приймає пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи: артеріальною гіпертензією, аритмиєю, ішемічною хворобою серця та ін., займається інтерпретацією ЕКГ.

Перевірені відгуки про лікаря 23 відгуки

Оксана 20 Квітень 2024
Мене все влаштувало, лікар гарно все пояснила, мені все було зрозуміло. Якщо мені буде потрібно, то звернуся до лікаря ще
Олена 20 Квітень 2024
Лікар мені дуже сподобався, приділив багато часу, ставила багато питань, відповіла на всі мої питання щодо серця
Олеся 06 Квітень 2024
Візит пройшов чудово. Все дуже сподобалося.
Галина 02 Квітень 2024
Мені сподобався прийом, дякую.
Оксана 21 Березень 2024
Дуже сподобалося на візиті у цього лікаря. Видно, що лікар хороший, кваліфікований спеціаліст. Візит пройшов дуже інформативно, професійно та добре.
Ирина 15 Березень 2024
Вперше потрапила до такого ретельного та уважного спеціаліста, це буда не просто консультація, а кропітке дослідження з роз'ясненням симптомів процесів і призначень. Галино Миколаївно, окрема подяка Вам, за людяність, позитив і життєву мудрість! Вже само спілкування із Вами — початок одужання.
Маргарита 07 Березень 2024
Мені все сподобалося, лікар все зрозуміло і гарно пояснила, все пояснила як має бути, немає ніяких заперечень і зауважень, консультація сподобалася
Віталій 06 Березень 2024
Лікар компетентний, усе пояснив, порекомендував що та як робити й призначив курс лікування. Консультацією залишився задоволеним.
Ангеліна 17 Лютий 2024
Дуже сподобалась консультація - отримала вичерпну інформацію, навіть не очікувала під час однієї консультації, можливо отримати таку кількість інформації! дуже фаховий спеціаліст. Залишилась задоволеною.
Михайло 16 Лютий 2024
Візит добре пройшов. Лікар компетентна у своїй справі, нема ніяких зауважень до роботи лікаря.
1 2 3