Клініка ULife (Юлайф) на Клочківській

Практикуючий лікар
Психологія

Головною метою психологічного центру Ulife є допомога у набутті особистого благополуччя. У Ulife надають психологічні послуги, коучинг, психотерапевтичну допомогу, проводять лікування від психосоматичних хвороб і позбавляють від травмуючого негативного досвіду. ще

• Нд: вихідний

Вул. Клочківська, 222. На карті

Дзержинський (Шевченківський) , м.Ботанічний сад

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«ULife» на Клочківській - це психологічний центр, де кожен пацієнт, який потребує допомоги психологів і психотерапевтів, може скористатися професійною допомогою лікарів.

В його стінах проводяться тренінги, спрямовані на відновлення гармонії в душі і тілі, позбавлення від психосоматичних хвороб, а також навчання плануванню часу. Крім того, в «ULife» діє програма «Як правильно вийти заміж?», Завдяки якій клієнтки вчаться позбавлятися від страхів, які заважають будувати відносини, а також стають більш впевненими в собі і вчаться вигідно підносити свої сильні сторони.

Фахівці центру «ULife» допомагають знайти клієнтам душевний спокій, впевненість в собі і емоційне здоров'я.

Лікарі «Ulife» на Клочківській займаються вирішенням таких проблем:

• депресія;
  • внутрішній страх;
  • фобії;
  • невпевненість у собі;
  • панічні атаки;
  • складності в процесі комунікації;
  • психосоматичні хвороби і т.д.

Позитивний ефект досягається за допомогою таких методик терапії, як НЛП (створення готових моделей дій в свідомості людини), RPT (миттєві зміни), перезачатіе і ін.

Комфортно, приятно встретили и предложили кофе.

Татьяна, 13.07.2017

Все устроило, все очень быстро, все очень хорошо!

Инна, 28.04.2016

Без ожидания, просто безупречно встретили, очень приветливо, предложили присесть, чай/кофе, сразу доложили доктору о моем визите, в клинике очень уютно, тепло, комфортно. Сама обстановка в кабинете доктора обволакивает, располагает, что бы расслабиться, почувствовать себя человеком. Очень понравилось.

Инна, 20.10.2015

В клинике приветливый и тактичный персонал.

Надежда, 25.05.2015

Объяснили все доступно, клинику быстро нашла, все понравилось.

Юлия, 24.03.2015
Дивитися всі відгуки