Клініка ULife (Юлайф) на Пушкінській

Практикуючий лікар
Психологія

Головною метою психологічного центру Ulife є допомога у набутті особистого благополуччя. У Ulife надають психологічні послуги, коучинг, психотерапевтичну допомогу, проводять лікування від психосоматичних хвороб і позбавляють від травмуючого негативного досвіду. ще

• Нд: вихідний

вул. Пушкінська, 43. На карті

Дзержинський (Шевченківський) , м.Пушкінська, м.Архітектора Бекетова

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Психологічний центр «ULife» на Пушкінській надає допомогу досвідчених психологів і психотерапевтів, спрямовану на набуття особистого благополуччя клієнта. У клініці кожен пацієнт зможе позбутися від внутрішніх страхів, невпевненості в собі, фобій, панічних атак, складності з комунікацією і ін.

Лікарі даного центру допомагають пацієнтам набути впевненості в собі, емоційне здоров'я, душевний спокій і внутрішні сили.

Тренінги, які проводяться в «Ulife»:

• «Здоров'я - повне і кероване» - тренінг спрямований на позбавлення від психосоматичних хвороб. Пацієнт навчиться позитивно мислити і управляти своїм здоров'ям, а також лікуватися від психосоматичних хвороб;
  • «Додай фарб у своє життя» - заняття з арт-терапії, завдяки якому клієнт позбавиться від затискачів і блоків і зможе відновити гармонію тіла і душі;
  • «Управління часом» - навчання плануванню часу (організація дня, контроль роботи та дозвілля).

У центрі використовують такі методики терапії:

• RPT - технологія миттєвих змін, в тому числі RPT і перезачаття;
  • лайф-коучинг;
  • НЛП - створення готових моделей дій в свідомості людини.

Отличное расположение - в двух минутах ходьбы от метро А. Бекетова.

Екатерина, 10.08.2016

Приняли меня вовремя, быстро и качественно обслужили. Так же очень удобное место расположения клиники. Всё очень понравилось.

Ольга, 06.06.2016

Все было здорово, со временем все совпало, мне все понравилось.

Алина, 13.01.2016

В клинике комфортно, но я ее очень долго искала, так как нет никакой вывески.

Марина, 17.06.2015

В коридоре удобные диваны - удобно было ожидать.

Марина, 23.05.2015
Дивитися всі відгуки