Кривий Ріг

Психологи в Кривому Розі

Лікар Психолог Кулішова Тетяна Василівна на Doc.ua
Консультація від950 грн
Спеціаліст проводить індивідуальне консультування з приводу психосоматичних захворювань, емоційних, афективних станів, питань самореалізації. Спільно з пацієнтом вирішує проблеми взаємин на роботі або близькими людьми. Працює з дітьми: діагностує і коригує тривожні стани, психосоматичні розлади
Лікар Психолог, Сексолог Урясьєва Ольга Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психології і сексології. Займається лікуванням таких захворювань, як: тривожно - депресивні розлади, панічні атаки, психосоматичні захворювання. Допомагає розібратися у собі, відносинах з партнером, батьками і дітьми
Лікар Психолог Третьяк Анастасія Іллівна на Doc.ua
Анастасія Іллівна - практичний психолог, арт-терапевт, аналітичний консультант, майстер психологічних, трансформаційних ігор. Проводить індивідуальну терапію для дітей, дорослих. Консультує з питань подружніх, дитячо-батьківських взаємин, веде психологічний супровід дітей в шлюборозлучному процесі. Є керівником майстерні психології та арт-терапії «інтенція»
Лікар Психолог Крешун Лілія Віталіївна на Doc.ua
Практичний психолог, керівник центру розвитку особистості «Лігор». Займається такими проблемами: пригнічений стан, депресії, стрес, рішення сімейних конфліктів, розставання з коханою людиною, любовний трикутник (подружня зрада).
Лікар Психолог Мазур Ольга Євгеніївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Професійні інтереси - консультування з питань сімейного життя, криз, пов'язаних з віковими періодами, особистісними і професійними невдачами. Надає послуги за профілем поведінкової психокорекції, позбавлення від дитячих емоційних, психосоматичних розладів.
Лікар Психолог Великодня Мар'яна Сергіївна на Doc.ua
Спеціалізується на сексології, психології особистості, психоаналізі, перинатальній психології. Має ступінь кандидата психологічних наук. Організовує українські та міжнародні психологічні семінари, фестивалі, конференції.